پخش مستندی از پشت صحنه ترور دانشمندان هسته ای

پخش مستندی از پشت صحنه ترور دانشمندان هسته ای به گزارش خبرگزاری نفت و گاز مستند «آکادمی جاسوسی» با مبحث سو استفاده سازمان های جاسوسی از محیط های علمی و دانشگاهی روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، خدمات اطلاعاتی به طرق مختلف اهتمام در سو استفاده از محیط های علمی و آکادمیک برای دستیابی به اهداف خود دارند. سو استفاده از پژوهش های علمی، جاسوسی از مراکز صنعتی، جمع آوری اطلاعات صنعتی و علمی بوسیله پایان نامه های دانشجویی و پروژه های تحقیقاتی، ارتباط گیری با نخبگان در پوشش اساتید دانشگاه در همایش ها و کنفرانس های علمی و... همچون روشهای سازمانهای اطلاعاتی در حوزه جاسوسی علمی و صنعتی است.
مستند «آکادمی جاسوسی» با پرده برداری از پشت صحنه ترور دانشمندان هسته ای برای نخستین بار به روایت چگونگی شناسایی این دانشمندان بوسیله جاسوسی در فضاهای دانشگاهی می پردازد؛ همچون این دانشمندان شهید دکتر مجید شهریاری است.
این مستند جمعه، اول مرداد ۱۴۰۰ همزمان با سالگرد ترور ناجوانمردانه دانشمند شهید داریوش رضایی نژاد ساعت ۲۲: ۱۵ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.
منبع:

1400/05/04
21:06:58
5.0 / 5
484
تگهای خبر: پخش , خدمات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز