استاندار بوشهر:

ایجاد دومین هنرستان بوشهر در زمینه انرژی اتمی

ایجاد دومین هنرستان بوشهر در زمینه انرژی اتمی خبرگزاری نفت و گاز: به گزارش خبرگزاری نفت و گاز، بوشهر استاندار بوشهر با اعلان اینکه یکی از هنرستان های مهم فنی این استان در زمینه انرژی اتمی است اظهار داشت: عملیات اجرائی آن شروع شده و هنرستان دوم نیز در مسافرت رییس سازمان انرژی اتمی به بوشهر عملیات آن شروع می شود.


احمد محمدی زاده روز پنجشنبه ۳ آذر در نشست با وزیر آموزش وپرورش با اهمیت ترین دستگاه اجرائی را آموزش وپرورش دانست و گفت: توجه به حل مشکلات آموزش وپرورش همچون دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در اولویت قرار دارد.
وی دانشگاه فرهنگیان را با اهمیت ترین دانشگاه دانست و بیان کرد: برای حل مشکلات این مرکز آموزش عالی توجه ویژه ای شده است.
محمدی زاده توسعه هنرستان های فنی و حرفه ای را یک ضرورت اعلام نمود و اضافه کرد: برمبنای ظرفیت های مختلف صنعتی، تولیدی، سرمایه گذاری و عمرانی استان بوشهر هنرستان ها توسعه می یابد.
وی افزود: یکی از هنرستان های مهم فنی استان بوشهر در زمینه انرژی اتمی است که عملیات اجرائی آن شروع شده و هنرستان دوم نیز در مسافرت رییس سازمان انرژی اتمی به بوشهر عملیات آن شروع می شود.
استاندار بوشهر ساخت این هنرستان ها به لحاظ ساختمانی را در حد یک دانشکده دانست و اشاره کرد: توسعه فضاهای آموزشی در استان بوشهر در دستور کار قرار گرفته است و از هفته دولت تا هفته دفاع مقدس امسال ۳۲ مدرسه افتتاح و به فضاهای آموزشی این استان افزوده شده است.
محمدی زاده نوسازی کلاس های تخریبی را در اولویت دانست و بیان کرد: نوسازی یک هزار و ۷۱۰ کلاس تخریبی در دستور کار قرار گرفته است.
منبع:

1401/09/05
19:57:43
5.0 / 5
237
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز