حضور شركت ملی حفاری در مناقصات بین المللی

حضور شركت ملی حفاری در مناقصات بین المللی به گزارش خبرگزاری نفت و گاز مدیرعامل شركت ملی حفاری ایران جزئیات حضور شركت ملی حفاری ایران در مناقصات بین المللی صنعت حفاری منطقه خاورمیانه را شرح داد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، سپهر سپهری در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه انرژی كیش در جمع خبرنگاران درباره حضور شركت ملی حفاری ایران در مناقصات بین المللی صنعت حفاری منطقه خاورمیانه، اظهار داشت: هم اكنون توسعه فعالیت ها ابتدا با دو اولویت عراق و عمان و سپس قطر در دستور كار قرار گرفته است.
وی با بیان اینكه به تازگی شركت «انی ایتالیا» از شركت ملی حفاری ایران برای حضور در سه مناقصه حفاری در عراق دعوت كرده است، خاطرنشان كرد: بر این اساس پیشنهاد حضور در سه منطقه و حفاری ۱۲، ۱۵ و ۶ حلقه چاه از جانب شركت انی مطرح شده است.
مدیرعامل شركت ملی حفاری ایران با اشاره به سابقه همكاری مشترك این شركت با انی ایتالیا در پروژه توسعه میدان نفتی دارخوین، اظهار نمود: علاوه بر حضور در این منطقه مذاكرات با شركت ملی حفاری عراق با اولویت توسعه فعالیت های حفاری در منطقه بصره شروع شده است.
وی با اشاره به ظرفیت تولید روزانه ۳. ۵ میلیون بشكه نفت در بصره عراق، تصریح كرد: با عنایت به حسن همجواری، مرز مشترك، وجود منطقه آزاد اروند و پائین بودن هزینه های شركت ملی حفاری در مقایسه با شركت های اروپایی می توانیم در پروژه های حفاری نفت و گاز عراق و سپس عمان حضور داشته باشیم.


 

1396/11/04
18:08:26
5.0 / 5
4978
تگهای خبر: حفاری , نفت , خاورمیانه , گاز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز