وزیر نیرو:

رضایتمندی مردم به اندازه اجرای پروژه های عمرانی بزرگ اهمیت دارد

رضایتمندی مردم به اندازه اجرای پروژه های عمرانی بزرگ اهمیت دارد خبرگزاری نفت و گاز: اهواز- وزیر نیرو اظهار داشت: باآنكه در سال های اخیر پروژه های بزرگی در زمینه آب و انرژی در سطح كشور اجرا شده اما رضایتمندی مردم كه از مهمترین شاخصها است نادیده گرفته شده است.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایرنا رضا اردكانیان روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از نیروگاه برقابی مارون و سد تنظیمی آریوبرزن شهرستان بهبهان اظهار نمود: اجرای این طرح های بزرگ كار آسانی نیست و از زمان مطالعه تا اجرا نیروهای متعددی به كارگیری می شوند تا بتوانیم به این افتخارات دست پیدا نماییم.
وی اضافه كرد: اكنون در دنیایی به هم پیوسته زندگی می نماییم و به بركت فناوری ها دیوارها برداشته شده و در كمترین زمان ممكن همه می توانند از تمام اتفاقات روز جهان آگاه شوند، در این دنیای مدرن دیگر نیازی به جهانگردی و مشاهده دستاوردهای نوین جهانی نیستیم بلكه با ساده ترین امكانات می توانیم اطلاعات مورد نیاز خویش را به دست آوریم.
وی خاطرنشان كرد: امروزه می دانیم كه در زمینه آب و انرژی در دنیا چه اتفاقاتی در دنیا رخ داده و در حال رخ دادن است، برپایه آمارهای جهانی هنوز از هر 10 نفر یك نفر دسترسی به آب آشامیدنی سالم ندارد و از هر سه نفر یك نفر به سیستم بهداشتی دسترسی ندارد و هزاران نفر از زنان و كودكان برای رسیدن به آب شرب كیلومترها را طی می كنند.
وی بیان كرد: در سال های اخیر برنامه های مختلفی را در زمینه آب و انرژی از حدود 46 كشور مطالعه و از نزدیك مشاهده كرده ایم.
وزیر نیرو خاطرنشان كرد: اكنون به رغم تمامی پیشرفت ها و كارهای بزرگی كه در سطح كشور در زمینه آب و انرژی انجام شده در زمینه تولید و افزایش سطح رضایت مندی مردم نمره خوبی نمی گیریم.
وی خاطرنشان كرد: باآنكه در سال های اخیر با كار سخت، پروژه های عمرانی بزرگی اجرا شده اما در زمینه تولید تعادل بین طرح ها و متناظر آن رضایتمندی مردم آن گونه كه باید تلاش نكرده ایم اكنون هم نباید انگشت افترا را به سمت گروه و یا نفر خاصی بگیریم بلكه باید در صدد جبران این ضعف باشیم.
اردكانیان اظهار نمود: آب آشامیدنی سالم و سیستم تصفیه فاضلاب و امكان داشتن معیشت مناسب و متناسب با آداب و خلق و خوی شهرها در بخش های مختلف حق مسلم مردم است.
6002/7152


1397/01/30
15:34:43
5.0 / 5
4684
تگهای خبر: انرژی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز