كاهش كم سابقه واردات نفت آمریكا

كاهش كم سابقه واردات نفت آمریكا خبرگزاری نفت و گاز: آمریكا با افزایش تولید نفت خام به بالاترین ركورد ثبت شده، وابستگی به واردات را به پایین ترین میزان در بیش از ۶۰ سال قبل كاهش خواهد داد.به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، اداره اطلاعات انرژی آمریكا پیش بینی نمود واردات نفت و محصولات نفتی به ۱.۵ میلیون بشكه در روز در سال ۲۰۱۹ می رسد كه پایین ترین سطح از زمان ریاست جمهوری آیزن هاور است. این آژانس همینطور دورنمای تولید آمریكا برای امسال و سال آینده را ارتقاء داد.

این پیش بینی در حالی مطرح شده كه قیمت نفت آمریكا به ۷۰ دلار در هر بشكه صعود كرده و شركت های حفاری را به تولید بیشتر برای سود بردن از قیمت های بالا تشویق نموده است. تولید نفت در آمریكا هم اكنون به ركورد بالایی صعود كرده و شمار دكل های حفاری این كشور به بالاترین ركورد از مارس سال ۲۰۱۵ رسیده است.

بر پایه گزارش "دورنمای انرژی كوتاه مدت" اداره اطلاعات انرژی آمریكا، میانگین تولید نفت در سال میلادی آینده ۱۱.۸۶ میلیون بشكه در روز است كه بالاتر از پیش بینی قبلی ۱۱.۴۴ میلیون بشكه در روز است. میانگین تولید داخلی آمریكا امسال ۱۰.۷۲ میلیون بشكه در روز خواهد بود كه بالاتر از ركورد ۹.۶ میلیون بشكه در روز در سال ۱۹۷۰ است. در گزارش آوریل این آژانس، میانگین تولید نفت امسال ۱۰.۶۹ میلیون بشكه در روز پیش بینی شده بود.

دولت آمریكا تاكید كرده كه تولید نفت در اكتبر به بیش از ۱۱ میلیون بشكه در روز صعود خواهد نمود.

اداره اطلاعات انرژی پیش بینی خود برای رشد تولید و تقاضای جهانی امسال را كاهش داد. این آژانس انتظار دارد تولید از ۱۰۰.۴۷ میلیون بشكه در روز به ۱۰۰.۴۵ میلیون بشكه در روز صعود كند، در حالیكه رشد تقاضا به ۱۰۰.۲۸ میلیون بشكه در روز در مقایسه با ۱۰۰.۳۱ میلیون بشكه در روز كه پیش تر پیش بینی شده بود، می رسد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، این آژانس همینطور قیمت مورد پیش بینی برای وست تگزاس اینترمدیت و برنت برای سال جاری و آینده را افزایش داد. بهای معاملات وست تگزاس اینترمدیت امسال ۱۴ درصد رشد كرده است.
1397/02/21
18:37:03
5.0 / 5
4964
تگهای خبر: انرژی , تولید , حفاری , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز