اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری خبرگزاری نفت و گاز: دولت گرجستان به سرمایه گذاران احترام میگذارد، به همین دلیل در صورتیكه قصد سرمایه گذاری در این كشور را دارید، گرفتن ویزا برای شما بسیار ساده می شود.


اگر شما قصد سرمایه گذاری در یک کشور خارجی و همچنین اقامت در اون کشور رو دارید؛ یکی از بهترین گزینه ها، کشور گرجستان هست. شما می تونید با استفاده از اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری ، هم در گرجستان اقامت بگیرید و هم در این کشور اروپایی کارآفرینی و سرمایه گذاری کنید. در واقع اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری میتونه یک تجربه خیلی خوب هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ تفریحی و سیاحتی باشه. پس در ادامه با سایت بست جورجیا همراه باشید تا درباره اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدونید.
 

کشور گرجستان (Georgia)

در ابتدا باید کمی درباره کشور گرجستان بگیم. گرجستان، یک کشور اروپایی هست که پایتخت اون شهر تفلیس نام داره. گرجستان بیشتر از 7 میلیون نفر جمعیت داره و نوع حکومت اون هم، جمهوری هست. همچنین واحد پول این کشور " لاری " و زبان مردم اون " زبان گرجی " هست. شعار مردم این کشور اینه: نیرو در همبستگی است. در ضمن، اگر چه این کشور هنوز یکی از اعضای اتحادیه اروپا نیست و فقط عضو ناظر اون هست، ولی تقریبا تمام قوانین اون بر اساس این اتحادیه هست.

چرا باید در کشور گرجستان سرمایه گذاری کنیم؟

یکی از دلایل این امر، اینه که این کشور در اروپا قرار داره. همچنین این کشور، یک کشور قانون مند و ایده آل برای زندگی هست.
همچنین دولت این کشور، اهمیت و احترام بالایی به سرمایه گذاران قائل هست، چون اونها در این کشور ایجاد شغل میکنن.
به علاوه، شما میتونید به راحتی پاسپورت و ویزای گرجستان رو بگیرید و ضمن سفر به این کشور، بدون ویزا به دیگر کشورهای اروپایی هم سفر کنید. این موضوع اهمیت بالایی داره و میتونه به شما در رسیدن به اهدافتون کمک کنه.
کشور گرجستان، بعد از انگلستان، در رتبه دوازدهم از نظر آزادی اقتصادی در جهان قرار داره که این کشور رو به یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری بدل میکنه.
 

نحوه گرفتن اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

همون طور که گفتیم، دولت گرجستان به سرمایه گذاران احترام میذاره، به همین دلیل در صورتی که قصد سرمایه گذاری در این کشور رو دارید، گرفتن ویزا برای شما بسیار ساده میشه.
اما در کشور گرجستان، به چه کسی سرمایه گذار گفته میشه؟ یک سرمایه گذار، باید حداقل مبلغ 300 هزار لاری (حدودا 750 هزار دلار) رو به طور مستقیم در این کشور سرمایه گذاری کنه. اگر این مبلغ کمتر از 300 هزار لاری باشه، شخص، کارآفرین نامیده میشه.
اما برای اینکه شما بتونید به راحتی به اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری برسید، می تونید از جورجین ملک کمک بگیرید. هلدینگ بست جورجین  ملک، دارای کارشناسان خبره ای هست، که میتونن به راحتی به شما در این امر کمک بکنن. پس برای اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری به سایت بست جورجیا مراجعه کنید و از این طریق به اهدافتون برسید.

همون طور که در این مطلب خوندید، کشور گرجستان، یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری هست. شما میتونید به راحتی اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری رو بگیرید و در این کشور شروع به سرمایه گذاری کنید. در این صورت می تونید درآمد بالایی داشته باشید. همچنین در صورت اقامت در کشور گرجستان، شما میتونید بدون ویزا به بقیه کشورهای اروپایی هم سفر کنید. جورجین ملک، میتونه به شما در این مسیر کمک کنه. کافیه که به وب سایت هلدینگ جورجین ملک مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری رو درباره اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری کسب کنید. امیدواریم به اهدافتون از طریق گرجستان برسید.
اکنون به انواع مختلف اقامت در کشور گرجستان میپردازیم همان گونه که اطلاع دارید  در هر کشوری طبق قوانین همان کشور راه های مختلفی جهت اخذ اقامت  در ان کشور می باشد
حالا به چند روش اخذ اقامتی در کشور گرجستان می پردازیم 
 

1- اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

در بحث اقامت سرمایه گذاری شما باید 300.000 لاری گرجستان تقریبا حدود 600.000.000 تومان ایران تو بخش هایی که دولت تعیین میکنه سرمایه گذاری کنید تا بتونین اقامتتون رو دریافت کنید.اقامتی که تو سرمایه گذاری میدهند اقامت 5 ساله بعد 2 یا 3 ماه  می تونین درخواست اقامت دائم بدید و 6 ماه بعد از اقامت دائم میتونین درخواست پاسپورت گرجستان  بدید.در صورتی می توانید پاسپورت گرجستان رو دریافت کنید : 1 – به زبان گرجستان تسلط داشته باشید 2 – به تاریخ گرجستان آشنایی داشته باشید 3- ازین 6 سال که تو گرجستان تشریف دارید باید حداقل 4 سال رو حضور دائم داشته باشید.
در سرمایه گذاری مثلا میتوانید :پرورش ماهی –کشاورزی – هتل – رستوران و ... راه اندازی کنید.باید بیزینسی باشه که به رونق کشور کمک کنه.
 

2- خرید ملک:

 جهت خرید ملک در گرجستان حداقل کف قیمتی تو اقامت خرید ملک 35 هزار دلار است. ملک ها از 30 متری 40 متری شروع می شود به بالا. آپارتمان از متری 800 دلار به بالا و ویلایی از 1000 دلار به بالا. بستگی به مناطق و متراژ مختلف داره هزینه ملک ها
وام بستگی به بانک و اعتبار طرف داره 30%  تا 40 %
اقامتی که تو خرید ملک میدن یک سال یک سال تمدید میشه 5 سال که شد درخواست اقامت دائم میدید.
در گرجستان امکان پیش خرید هست و تنوع ملک زیاده .
در مناطق خوب مثل پکینی - سابورتالو – چاوچاوادزه – واکه  خرید در این مناطق از متری 1000 دلار شروع و اجاره در این  مناطق بسته به متراژ از ماهیانه 350 دلار شروع میشه.
از متری 400 – 500 دلار شروع میشه قیمت ها تا متری 1500 دلار تا 2000 دلار
اجاره از 250 دلار مناطق قدیمی تا 1000 دلار  1500 دلار
میانگین اجاره 400 الی 500 دلار هست.
ملک سیاه و قدیمی ارزونتره.
هزینه ای که شرکت ما دریافت می کند 3% کمیسیون  رو بحث خرید ملک-و برای  یک نفر اقامت به صورت رایگان انجام میشه ولی نفرات بعدی هرکدام 800 دلارباید پرداخت کنن که بابت ( فیش های مالیاتی ،فیش های بررسی بابت اداره اقامت و جهت خرید خانه در گرجستان سایر هزینه ها و حق الزحمه وکیل)
 

3- اقامت کارمندی :

در بحث اقامت کارمندی شما اسمتون به عنوان یه کارمند در یه شرکت گرجی رد میشه اقامت رو برای شما دریافت می کنند و شما ماه به ماه مالیات های  دولت گرجی رو باید پرداخت کنید به مبلغ 300.000 تومان تا اقامتتون رو دریافت کنید.
اگر 30 روزه بخواهید کارت اقامتتون رو دریافت کنید به مبلغ 1500 دلار می شود باید به وکیل پرداخت کنید.
اقامتی که در کارمندی می دهند امکان داره 6 ماهه-1 ساله- 2 ساله -3 ساله باشه بستگی داره دولت چندوقته به شما اقامت بدهد و بعد از 5 سال در خواست اقامت دائم  می دهید و بعد 6 سال هم درخواست پاسپورت گرجستان رو می دهید. در اقامت کارمندی اگه کسی از خانواده بخواهد زیرمجموعه سرپرست خانواده اقامت دریافت کند هزینه 700 دلار می شود.
 

1397/02/27
13:01:53
5.0 / 5
4819
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز