تاكید ترامپ بر ادامه تحریم های نفتی ضد ایران

تاكید ترامپ بر ادامه تحریم های نفتی ضد ایران خبرگزاری نفت و گاز: رئیس جمهور آمریكا در ادامه مانورهای تبلیغاتی خود ضد تهران در یادداشتی خطاب به اعضای دولت این كشور بر عزم خود برای اجرای تحریم های نفتی ضد ایران تاكید نمود.به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از خبرگزاری اسپوتنیك، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا روز چهارشنبه در یادداشتی خطاب به اعضای دولت خود خاطرنشان كرد: من برای این كار (ادامه تحریم های نفتی ضد ایران) مصمم هستم. چون كه نفت و محصولات نفتی كافی از جانب دیگر كشورها وجود دارد تا اجازه كاهش چشمگیر خرید نفت از ایران را بدهد.

ترامپ همینطور تصریح كرد كه به نظارت بر وضعیت پیرامون تحریم های نفتی ضد ایران ادامه خواهد داد.

این تحریم ها كه از پنجم نوامبر اعمال می شود، بخشی از تصمیم رئیس جمهور آمریكا در ماه مه برای خروج از توافق هسته ای ۲۰۱۵ است. واشنگتن تلاش می كند با اعمال این تحریم ها خرید نفت از ایران را به صفر برساند.

این در حالی است كه برخی كشورها همچون هند از تحریم های نفتی ضد ایران معاف شده اند. روزنامه اكونومیك تایمز به نقل از منابع آگاه گزارش داد: آمریكا موافقت كرده هند را بعد از آنكه واردات نفت خود از ایران را كاهش داده است، این كشور را از تحریم های واشنگتن ضد تهران مستثنی كند.
1397/08/10
01:05:50
5.0 / 5
5064
تگهای خبر: تحریم , خرید , محصولات , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز