زمان بندی ثبت نام كارت سوخت برمبنای شماره تلفن همراه لغو شد

زمان بندی ثبت نام كارت سوخت برمبنای شماره تلفن همراه لغو شد خبرگزاری نفت و گاز: شركت ملی پخش فراورده های نفتی با انتشار اطلاعیه ای اعلام نمود: زمان بندی ثبت نام كارت سوخت المثنی كه برمبنای شماره تلفن همراه اعلام شده بود، لغو شد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایرنا، از امروز (14 آذر) تا 24 آذرماه ثبت نام درخواست كارت سوخت المثنی برای مالكان خودرو و موتورسیكلت فاقد كارت، بدون در نظر گرفتن زمان بندی قبلی كه برمبنای آخرین رقم سمت راست شماره تلفن همراه اعلام شده بود، انجام می شود
بر این اساس، مالكان خودرو، با هر شماره تلفن همراه كه در اختیار دارند و سیم كارت آن به نام آنها ثبت شده است، امكان ثبت نام در سامانه های خدمات دولت همراه (www.mob.gov.ir) و اپلیكیشن خدمات دولت همراه و كد دستوری #4* را دارند.
پیش از این، مالكان خودرو موظف بودند طبق جدول زمان بندی كه برمبنای شماره آخر تلفن همراه آنها آنها مشخص میگردد به سامانه های ثبت نام بازگشت كنند.
استفاده از كارت سوخت مقرر است بزودی الزامی شود؛ بر این اساس مالكان خودروهای فاقد كارت سوخت طبق جدول زمانبندی تا 24 آذر مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
اكنون هر لیتر بنزین معمولی به صورت تك نرخی یك هزار تومان به فروش می رسد.
در ماه های اخیر به سبب افزایش نرخ دلار، اختلاف قیمت انواع سوخت در ایران و كشورهای همسایه به شدت افزایش یافته كه این سوژه موجب رونق دوباره قاچاق شده است و همین امر دولت را بر آن داشته استفاده از كارت های سوخت را بار دیگر احیا كند.
مالكان خودروهای فاقد كارت سوخت طبق جدول زمانبندی تا 24 آذرماه مهلت دارند از راه دفترهای پلیس+10، سامانه اینترنتی، نرم افزار خدمات دولت همراه و وارد كردن كد دستوری #4* در گوشی تلفن همراه، به صورت بلاعوض نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
اقتصام**2022*2025


1397/09/14
14:34:01
5.0 / 5
4420
تگهای خبر: بنزین , پخش , خدمات , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز