روس نفت به دنبال دریافت خسارت برای كاهش تولید نفت

روس نفت به دنبال دریافت خسارت برای كاهش تولید نفت به گزارش خبرگزاری نفت و گاز شركت روس نفت كه بزرگترین تولیدكننده نفت روسیه است برای اولین بار اعلام نمود به دنبال دریافت خسارت از شركت ترانس نفت برای كاهش تولید نفت به علت آلودگی در شبكه خط لوله این شركت است.به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، این آلودگی كه برای نخستین بار در آوریل از جانب بلاروس كشف شد، به توقف صادرات نفت از راه خط لوله دروژبا و كاهش تولید در روسیه كه یكی از بزرگترین تولیدكنندگان نفت جهان است، منجر گردید.

روس نفت در اظهارنظر كم سابقه ای درباره آلودگی نفت اعلام نمود نتایج سه ماهه دوم بر اساس استانداردهای محاسباتی روسیه شامل ضرر ناشی كاهش تولید نفت به علت خسارت حاصل از آلودگی نفت خواهد بود.

این شركت اعلام نمود مجبور شده است تولید نفت خویش را كم كند چونكه شبكه خط لوله ترانس نفت قادر به انتقال آن نبوده است.

روس نفت اعلام نمود محاسبه ضرر بعد از انجام ارزیابی های پیچیده شامل كاهش الزامی تولید نفت در مدت مذكور كه ناشی از كاهش حمل نفت در شبكه خط لوله ترانس نفت بوده است، كامل خواهد شد.

بر اساس گزارش رویترز، ترانس نفت در اواخر ژوییه سقف پرداخت ۱۵ دلار به ازای هر بشكه نفت را برای جبران خسارت آلودگی تعیین كرد با این وجود این مبلغ سبب انتقاد خریدارانی شد كه آنرا بسیار پایین قلمداد كردند.
1398/05/20
13:50:20
5.0 / 5
4110
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز