استاندار:

برخی روستاهای ساحلی بوشهر در گرمای طاقت فرسا آب نداشتند

برخی روستاهای ساحلی بوشهر در گرمای طاقت فرسا آب نداشتند به گزارش خبرگزاری نفت و گاز استاندار بوشهر اظهار داشت: باید به میزان تاثیرگذاری ملی بوشهر به این استان كمك گردد، ما در كنار ساحل و دریای بوشهر معضل كم آبی را تجربه كرده ایم و باید نیاز بوشهر دیده شود.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، عبدالكریم گراوند در آیین تكریم و معارفه مدیران عامل شركت سهامی آب منطقه ای بوشهر اظهار داشت: باید با استفاده از ظرفیت دریا بخشی از نیازهای آب بوشهر تامین گردد كه الان این نگاه در وزارت نیرو بوجود آمده است.
وی اضافه كرد: بوشهر صندوق ذخیره جمهوری اسلامی ایران است و به همین میزان تاثیرگذاری ملی هم باید به ما كمك گردد.
استاندار بوشهر با اشاره به اینكه در كنار ساحل و دریای بوشهر معضل كم آبی را تجربه می نماییم، اظهار نمود: باید بوشهر را دریابید، قبل از این اگر می خواستیم اعتباری برای تنش آبی بوشهر بگیریم كسی باور نمی كرد ولی امسال ۵۰ میلیارد تومان به حوزه آب اختصاص یافت كه البته كم است.
گراوند با اشاره به تنش های آبی استان بوشهر در سال ۹۷ عنوان كرد: سال قبل تابستان سختی داشتیم و در بعضی روستاهای ساحلی استان بوشهر مردم در این گرمای طاقت فرسا آب نداشتند. حتی امسال هم مشكلاتی وجود داشت.
وی خاطرنشان كرد: باید نیازهای بوشهر تامین گردد و انتظار داریم كه شرایط استان دیده شود. با عنایت به میزان تاثیرگذاری و همینطور مشكلات و خلاهای موجود امیدواریم كه مشكل تامین آب بوشهر برای همیشه حل شود.1398/07/12
14:10:27
5.0 / 5
4572
تگهای خبر: وزارت نیرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز