در مراسم تشییع دكتر احمدیان

صالحی: پشتیبان و مدیر لایقی را از دست دادم

صالحی: پشتیبان و مدیر لایقی را از دست دادم به گزارش خبرگزاری نفت و گاز رئیس سازمان انرژی اتمی در مراسم خاكسپاری معاون نیروگاهی این سازمان اظهار داشت: ما یار بزرگی را از دست دادیم. او شیفته خدمت به خلق بود.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، علی اكبر صالحی در مراسم خاكسپاری پیكر دكتر احمدیان اظهار داشت: همه به یاد این مرد بزرگ، شریف و با اخلاق و علم با عشق و دوستی اینجا آمدید. شناخت من از او به 41 سال پیش برمی گردد.
وی اظهار داشت: 20 روز پیش سر كلاس حالشان بد می شود و آنژیو می كنند و می بینند رگ های قلب شان بسته شده است. البته بیماری قند داشتند اما فكر نمی كردیم به این شكل اتفاق بیفتند.
صالحی از پرسنل بیمارستان جماران قدردانی نمود و اظهار داشت: عمل قلب بازشان خوب انجام شد و حالشان بهتر شده بود و با او صحبت كردیم اما باردیگر شب در بخش حالشان بد می شود.
وی اظهار داشت: آرامش عجیبی در وجودشان دیدم در این مدت كه در بیمارستان بودند. انگار دلش دیگر اینجا نبود. فوت ایشان در شب اربعین قابل اعتناست.
رئیس سازمان انرژی اتمی اضافه كرد: من پشتیبان و مدیر لایقی را از دست دادم. همیشه درد دل می كرد درباره كار نیروگاه بوشهر با حجم زیاد بدهی كه نیروگاه بوشهر داشت اجازه نداد لحظه ای كار متوقف شود و كار را با زحمت پیش برد. او پیش از اینكه حالش بد شود كوه رفته بود و قلبش مشكلی نداشته است. در دوران كاری اش باید بگویم او را شهید راه انجام ماموریت های خطیر در كشور می دانم.
همین طور رضا امراللهی رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی و نصیری رئیس دانشگاه شهید بهشتی نیز در این مراسم سخنانی ایراد كردند.
رئیس دانشگاه شهید بهشتی در سخنانش از ارتقای احمدیان در یكی دو هفته گذشته به سطح استاد تمامی آگاهی داد و اظهار داشت: این مرد عزیز در صورتیكه در حال مدیریت در سطح بالای كشور بود از خدمات آموزشی كوتاهی نكرد و همیشه در كلاس درس منظم و دقیق حاضر می شد. او در ضمن دوران تدریسش هیچ وقت درخواست ارتقا سطح و رتبه نداشت و همیشه بی منت و بی تمایل نسبت به این مساله بود اما دانشگاه در یكی دوهفته گذشته پرونده ایشان را بررسی و با قاطعیت رای به ارتقای این استاد فرهیخته به سطح استاد تمامی داده شد.
منبع:

1398/08/01
17:30:11
5.0 / 5
4613
تگهای خبر: آموزش , انرژی , خدمات , نیروگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز