در جلسه كمیسیون آموزش انجام شد؛

تخصیص بودجه به گازرسانی مدارس

تخصیص بودجه به گازرسانی مدارس به گزارش خبرگزاری نفت و گاز مدیرعامل شركت ملی گاز با حضور در جلسه كمیسیون آموزش گزارشی از تخصیص بودجه به منظور گازرسانی به مدارس را ارائه نمود.


قاسم احمدی لاشكی در گفت وگو با ایسنا با تشریح جلسه بامداد امروز (سه شنبه) كمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: معاونان وزارت علوم، وزارت بهداشت و سازمان تحقیقات كشاورزی به منظور پیگیری اجرای بند (هـ) از تبصره ۴ قانون بودجه سال ۹۶ در جلسه كمیسیون آموزش حضور داشتند كه متاسفانه این بند از قانون بودجه اجرایی نشده است.

وی اضافه كرد: برپایه این بند از تبصره بودجه ۴۰۰۰ میلیارد تومان از بانكها برای توسعه و تجهیز آزمایشگاه ها و كارگاه ها تخصیص یابد كه تا به امروز بانكها آن را پرداخت نكرده اند و مقرر شد با هماهنگی وزارت اقتصاد، بانك مركزی و سایر دستگاه های مربوطه جلساتی برگزار شده و در این زمینه پیگیری ها انجام شود.

نایب رئیس كمیسیون آموزش مجلس همینطور اضافه كرد: مدیرعامل شركت ملی گاز هم جهت عرضه گزارش تخصیص بودجه به گازرسانی مدارس در جلسه كمیسیون آموزش حضور داشت و گزارش خویش را عرضه كرده و قول پیگیری داد. در واقع برپایه قانون درصدی از عوارض مربوط به گاز باید برای آموزش و پرورش و نوسازی مدارس اختصاص پیدا كند. 

1396/09/07
22:43:35
5.0 / 5
5847
تگهای خبر: گاز , شركت ملی گاز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز