آقاپور:

دولت به تخصیص بنزین برای تردد معلمان به محل كار توجه كند

دولت به تخصیص بنزین برای تردد معلمان به محل كار توجه كند خبرگزاری نفت و گاز: یك عضو كمیسیون اقتصادی مجلس از دولت خواست كه برای تسهیل تردد معلمان و خدمت گزاران خدمات بهداشت روستایی سهمیه بنزین لازم را اختصاص دهد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، معصومه آقاپور علیشاهی نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در تذكر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس ضمن تبریك به مناسبت روز دانشجو از اقدامات رئیس دستگاه قضا در برقراری عدالت تشكر كرد و اظهار داشت: لازم است به سوژه صدور رای پرونده مالكیت بخش صوفیان و صدور و تحصیل اسناد به مردم توجه لازم صورت گیرد.
وی در تذكری به هیات دولت اشاره كرد: همسان سازی حقوق بازنشستگان فرهنگی به خصوص در شرایط فعلی تحریم های ناجوانمردانه امری ضروری است؛ لازم است سازمان برنامه و بودجه تخصیص مبلغ قیر رایگان به بنیاد مسكن و وزارت راه را درباب طرح های مشترك خیرین و دولت در حوزه راه های روستایی به خصوص راه های روستایی شبستر مورد اهتمام قرار دهند.
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در تذكری دیگر به هیات دولت عنوان كرد: تخصیص بنزین به معلمان و خدمت گزاران خدمات بهداشتی روستایی جهت تردد آنها به محل كار مورد توجه باشد. از وزیر راه می خواهیم به تسریع در اتمام عملیات عمرانی جاده شبستر به خصوص راه اندازی زیرگذر تقاطع شهر خامنه كه زادگاه مقام معظم رهبری است توجه نمایند.
منبع:

1398/09/17
21:47:23
5.0 / 5
4719
تگهای خبر: برق , بنزین , تحریم , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز