بیت كوین را قانونی استخراج كنید

بیت كوین را قانونی استخراج كنید به گزارش خبرگزاری نفت و گاز ایسنا/البرز مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق البرز از افزایش قیمت برق در سال آینده آگاهی داد و اظهار داشت: ولی هنوز میزان افزایش مشخص نشده و بعد از تصویب، شاهد اعمال آن در سال آینده خواهیم بود.بهنام بیات در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: از شروع سال تابحال ۱۲ هزار دستگاه استخراج ارز دیجیتال در استان كشف و از مرحله مصرف خارج شده است.

وی توضیح داد: طی این مدت ۱۶۰ انشعاب كه از تعرفه كشاورزی و صنعتی برای استخراج ارز دیجیتالی استفاده می كردند، جمع آوری شد.

وی با اشاره به میزان مصرف برق توسط این دستگاه ها افزود: هر یك از این دستگاه ها پنج كیلووات یعنی به اندازه مصرف یك خانوار برق مصرف می كند.

وی با اشاره به قوانین فعالیت ماینرها در ایران اضافه كرد: برای بهره برداری از مزارع استخراج رمز ارز، فعالان ماینینگ باید نسبت به دریافت مجوز از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام نمایند در غیر این صورت فعالیت آنها غیرقانونی تلقی می شود.

این مسئول توضیح داد: هم اكنون فرودگاه پیام و چند واحد در شهرك های صنعتی استان مجوز استخراج ارز دیجیتالی را دریافت و با پرداخت تعرفه مشخص شده برای استخراج، هیچ مشكلی برای مصرف برق ندارند.

بیات در ادامه با اشاره به وضعیت مصرف برق توسط مشتركین البرزی افزود: مصرف برق ۲۵ درصد مشتركین استان بیشتر از الگوی استاندارد است و به دنبال فرهنگسازی بوسیله رسانه و... هستیم تا بتوانیم مصرف این مشتركان را به وضعیت نرمال بازگردانیم.

مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق البرز اشاره كرد: امسال ۱۳ درصد از مشتركین خوش مصرف استان شامل تخفیف در پرداخن هزینه برق مصرفی خود شده اند كه همین مورد انگیزه آنها را برای مصرف بهینه تر بالا می برد.

بیات در پاسخ به اینكه آیا بهای برق مصرفی در سال آینده افزایش می یابد یا خیر، اظهار داشت: بله ولی هنوز میزان افزایش مشخص نشده و بعد از تصویب، شاهد اعمال آن در سال آینده خواهیم بود.

منبع:

1398/11/19
21:02:45
5.0 / 5
4449
تگهای خبر: استاندارد , برق , تجارت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز