در اطلاعیه‎ای اعلام شد:

وزارت نفت به تعهدات خود به دانشجویان دانشگاه صنعت نفت عمل كرده است

وزارت نفت به تعهدات خود به دانشجویان دانشگاه صنعت نفت عمل كرده است تهران- ایرنا- روابط عمومی وزارت نفت در پی تجمع عده‎ای از دانشجویان دانشگاه صنعت نفت در مقابل ساختمان این وزارتخانه با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: به تمامی تعهدات قانونی خود درباره این عده از دانشجویان عمل كرده است.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایرنا، ثبت نام از متقاضیان استخدام وزارت نفت كه چندی پیش شروع شد با حاشیه ها و واكنش های متعددی همراه شد؛ مقرر است آزمون استخدامی وزارت نفت برای جذب 2300 نیرو در دی ماه امسال برگزار گردد.
در این میان، گروهی از دانشجویان دانشگاه صنعت نفت خواهان استخدام در این وزارتخانه شده اند و تجمعاتی را در محل این دانشگاه و همینطور وزارت نفت برگزار كرده اند.
وزارت نفت در واكنش به تجمع این گروه در مقابل وزارت نفت امروز (یكشنبه) اطلاعیه ای را منتشر و اعلام كرده است: در ادامه تجمع‎های اخیر عده‎ای از دانشجویان دانشگاه صنعت نفت برای استخدام بدون قید و شرط در وزارت نفت، از شب گذشته (یازدهم آذر ماه) تجمعی در مقابل ساختمان مركزی این وزارتخانه شكل گرفته كه با سردادن شعار خواهان تحقق خواسته‎های خود هستند.
در این اطلاعیه افزوده شده است: هرچند به دفعات و در ایام اخیر درباره این مطالبه دانشجویان اطلاع‎رسانی شده است و از ماه گذشته هم حسب مقررات جاری صنعت نفت از تمامی دانش‎آموختگانی كه مشخصات خویش را در بانك اطلاعات اداره كل آموزش وزارت نفت ثبت كرده‎اند برای انجام مراحل مصاحبه، طب صنعتی و گزینش دعوت به عمل آمده است، اما متاسفانه بازهم عده‎ای از فارغ ‎التحصیلان دانشگاه صنعت نفت بدون توجه به مقررات استخدامی و فرآیندهای قانونی، بر خواسته خود در خصوص استخدام بدون قید و شرط و خارج از ضوابط قانونی اصرار دارند.
در این اطلاعیه خاطر نشان شده است: حتی با وجود دعوت مدیران ارشد وزارت نفت برای شنیدن صحبت‎های این عده از معترضان در فضای منطقی و توام با آرامش، این عده حاضر به گفت‎وگو نشده و همچنان به تجمع خود ادامه داده‎اند.
در این اطلاعیه تاكید شده است: وزارت نفت بعنوان مجری نص صریح قوانین و ضوابط اداری و استخدامی به تمامی تعهدات قانونی خود درباره این عده از دانشجویان عمل كرده و برای جذب واجدان شرایط در صنعت نفت در چارچوب ضوابط و مقررات هیچ مانعی وجود ندارد.
به گز ارش ایرنا، مقرر است 2هزار و300 نفر با استفاده از آزمون استخدامی در وزارت نفت جذب شوند كه هزار و 250 نفر از این سهمیه به جذب نخبگان و هزار و 50 نفر هم به جذب افراد حرفه ای باتجربه اختصاص دارد.
عموم جذب نخبگان به ستاد شركت ها و بخش های تخصصی در سكوهای تولید نفت و گاز و بیشتر جذب نیروهای باتجربه به واحدهای عملیاتی تخصیص یافته است.

اخبار اقتصادی ایرنا در تلگرام: IRNAeco@
اقتصام*2022*1823
خبرنگار: میثم طاهری*انتشار: طاهره نبی اللهی

 

1396/09/12
23:35:25
5.0 / 5
5237
تگهای خبر: نفت , وزارتخانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز