در گفت وگو با خبرگزاری نفت و گاز اعلام شد

در مورد تسهیلات پرداخت قبوض هنوز تصمیم گیری نشده است

در مورد تسهیلات پرداخت قبوض هنوز تصمیم گیری نشده است به گزارش خبرگزاری نفت و گاز معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت نیرو اظهار داشت: درباره نحوه پرداخت قبوض آب و برق در شرایط فعلی هنوز تصمیمی گرفته نشده است و مشتركان همچون سابق باید قبوض خویش را پرداخت كنند.


محسن بختیار در گفتگو با ایسنا، با بیان این كه با شركتهای مادر آب و برق مذاكراتی داشته ایم تا در اینباره نسبت به مشتركان سختگیری نكنند، اظهار نمود: نمی توان اعلام نمود كه كلا هزینه آب و برق پرداخت نشود اما برای اعمال ملاحظه مذاكراتی صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینكه هنوز در مورد این مسئله تصمیم گیری نشده است اما به محض دریافت تصمیم این مورد را اطلاع رسانی خواهیم كرد، اظهار داشت: در سریع ترین زمان در مورد این مورد تصمیم گیری و جزئیات آنرا بازگو خواهیم كرد.
مدارا با مشتركان آب و برق درباره قبوض
رضا اردكانیان - وزیر نیرو - هم اخیرا درباره پرداخت قبوض آب و برق، از ابلاغ وزارت نیرو به همه شركتهای آب و برق در سراسر كشور برای رعایت حداكثر مدارا تا آخر اردیبهشت ماه با مشتركانی كه كسب و كار آنها به علت شرایط كنونی كشور با محدودیتهایی مواجه شده؛ بخصوص كسانی كه در پرداخت قبوض و تعهدات خود مشكلاتی دارند، اطلاع داد.
وی درباره پرداخت حق انشعاب هم اضافه كرد: پرداخت حق انشعاب های جدید، تقسیط و به كسانی كه در پرداخت قبوض مشكل دارند تا آخر اردیبهشت مهلت داده می شود.
به قول اردكانیان، صنعت آب و برق، برای توسعه برنامه های خود امروز به میزان زیادی متكی به این درآمدهاست كه اگر با توقف مواجه شود نقش منفی در خدمات رسانی خواهد داشت و ما نمی خواهیم این صدمه به مشتركان وارد شود.1398/12/16
21:48:53
5.0 / 5
4021
تگهای خبر: برق , خدمات , صنعت , وزارت نیرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز