كمك های بشردوستانه واحد قانونی ایمنی هسته ای چین برای مبارزه با شیوع كرونا

كمك های بشردوستانه واحد قانونی ایمنی هسته ای چین برای مبارزه با شیوع كرونا به گزارش خبرگزاری نفت و گاز واحد قانونی ایمنی هسته ای چین (China Atomic Energy Authority) كه تعامل نزدیكی با سازمان انرژی اتمی ایران در همكاریهای صلح آمیز هسته ای دارد، محموله ای از كمك های بشردوستانه شامل ده هزار لباس محافظتی قابل استفاده برای بیماران و كادر درمانی در شرایط ICU بعلاوه چهار هزار و پانصد ماسك محافظتی و ده مجموعه اكسیژن ساز به این سازمان اهدا كرد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، واحد قانونی ایمنی هسته ای چین (China Atomic Energy Authority) كه تعامل نزدیكی با سازمان انرژی اتمی ایران در همكاریهای صلح آمیز هسته ای دارد، محموله ای از كمك های بشر دوستانه شامل ده هزار لباس محافظتی قابل استفاده برای بیماران و كادر درمانی در شرایط ICU بعلاوه چهار هزار و پانصد ماسك محافظتی و ده مجموعه اكسیژن ساز به این سازمان اهدا كرد.
این مجموعه اهدایی با همكاری وزارت امور خارجه و سفارت جمهوری اسلامی ایران در پكن امروز 28 اسفند تحویل گمرك فرودگاه امام خمینی گردید.
سازمان انرژی اتمی ایران در آستانه سال نو و با درك شرایط جاری، اقلام فوق را به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی كشور هدیه می نماید.1399/01/03
20:35:36
5.0 / 5
3759
تگهای خبر: آموزش , انرژی , گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز