شیوع گسترده كرونا در سكوهای نفتی برزیل

شیوع گسترده كرونا در سكوهای نفتی برزیل به گزارش خبرگزاری نفت و گاز با سرعت گرفتن شیوع پاندمی ویروس كرونا در برزیل، شركت نفتی دولتی پتروبراس با شیوع بیماری كووید ۱۹ در بین كاركنان سكوهای اكتشاف نفت روبرو شده است.به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، اتحادیه های فدراسیون کارکنان نفتی FUP در وبسایت خود اعلام نمود که در پروژه اکتشاف Xareu در سواحل سئارا، تست کرونای ۴۲ نفر از ۴۵ نفری که در دو سکو کار می کردند مثبت شده و به هتلی منتقل شده اند تا در قرنطینه بمانند. شرکت پتروبراس در اینباره حاضر نشد اظهارنظر کند.

این تولیدکننده دولتی بزرگترین ناوگان نفتکشهای تولید شناور جهان را دارد که کارکنان نفتی در شرایط مشابه کشتی های تفریحی نزدیک یکدیگر فعالیت می نمایند. برزیل در آمریکای جنوبی آلوده ترین کشور است که بیشترین موارد مبتلا شدن به ویروس کرونا در این منطقه را دارد و با شیوع گسترده ویروس کرونا در تاسیسات بسته بندی گوشت و مرغ هم روبرو شده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، پتروبراس قبل از اعزام کارکنان به سکوهای نفتی از آنها تست سریع کرونا می گیرد و اعلام نموده که تابحال بیشتر از ۸۰۰۰ تست کووید ۱۹ از کارکنان و پیمانکارانش گرفته و یکی از اولین شرکتهای برزیلی است که در ابعاد گسترده به گرفتن تست کرونا اقدام نموده اند.
1399/02/26
22:03:25
5.0 / 5
3002
تگهای خبر: تولید , سایت , نفت , نفتكش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز