صالحی:

قضیه فلسطین و قدس یك مساله انسانی است

قضیه فلسطین و قدس یك مساله انسانی است به گزارش خبرگزاری نفت و گاز رئیس سازمان انرژی اتمی ایران اظهار داشت: قضیه فلسطین و قدس شریف پیش از اینكه یك مساله اعتقادی باشد یك مساله انسانی است.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، علی اکبر صالحی در گفتگو با رادیو اقتصاد اضافه کرد: تمامی آزادی خواستار جهان و کسانی که از فطرت پاک انسانی برخوردارهستند در قضیه فلسطین و قدس شریف اشتراک فکر و نظر دارند.

وی اظهارداشت: قضیه فلسطین و قدس شریف پیش از اینکه یک مساله اعتقادی باشد یک مساله انسانی است.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران اظهار داشت: بطورکلی در فلسطین ظلمی روا شده همه می خواهند این ظلم برطرف شود و مظلوم به حق و حقوق خود برسد.

وی ادامه داد: فکر و دل ملت های جهان از آمریکای لاتین تا آفریقا و آسیا همه و همه علیرغم ایجاد تمامی محدودیت ها و قید و بندها از جانب حاکمان کشورها با این قضیه است.

صالحی بیان داشت: روز قدس تضمین کننده راهی که حضرت امام راحل برای امت اسلامی ترسیم کرده است.

وی اظهار داشت: این روز در وهله اول یادگاری به جا مانده از امام راحل است که هر سال اهمیت بیشتری نسبت به سال قبل پیدا می کند.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران اضافه کرد: پیام روز قدس پیام بیداری امت اسلامی و ایستادگی در مقابل ظالمان است.

ایشان در ادامه ضمن گرامیداشت نام و یاد حاج قاسم سلیمانی اظهارداشت: نام سردار سلیمانی با قدس شریف، مقاومت، ظلم ستیزی و دستگیری از مظلوم عجین شده است.

صالحی بیان داشت: همان طوری که مردم در رسانه ها و مطبوعات مشاهده می کنند گرامیداشت یاد و خاطره این شهید بزرگوار از جانب مردم فلسطین مثال زدنی است.

وی افزود: فلسطینی ها شهید سلیمانی را از خود می دانند و واقعا جای ایشان خیلی خالی است.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران یادآورشد: همان طوری که مقام معظم رهبری فرمود آزادی قدس شریف به زودی محقق خواهد شد و این یک واقعیت است.
1399/03/14
14:55:35
5.0 / 5
2430
تگهای خبر: انرژی , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز