چنارانی:

كمر كشاورزان زیر پرداخت قسط خرید كود شیمیایی خم شده است

كمر كشاورزان زیر پرداخت قسط خرید كود شیمیایی خم شده است به گزارش خبرگزاری نفت و گاز نماینده نیشابور از افزایش قیمت كود شیمیایی انتقاد نمود و اظهار داشت: كمر كشاورزان زیر بار پرداخت قسط خرید كود و سم غیر استاندارد خم شده است.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، هاجر چنارانی در جلسه علنی امروز یکشنبه تذکری با انتقاد از بازگشایی مدارس در وضعیت شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: ای کاش وزارت بهداشت آماری را منتشر می کرد درباره اینکه چقدر کودکان مبتلا به کرونا شده و یا اینکه ناقل هستند. در این صورت حداقل تصمیم گیری برای بازگشایی مدارس طبق نتایج علمی صورت می گرفت.
وی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: وزارت کشاورزی باید در راه توسعه صادرات محصولات کشاورزی کاری کند. کمر کشاورزان دل سوخته زیر بار پرداخت قسط خرید کود و سم غیر استاندارد و چند برابر قیمت کم شده است و از آن طرف افراد زیادی دام و زمین خودرا فروخته و وارد بازار قمار بورس شده اند. آقای وزیر کجایید و چه می کنید؟
وی خطاب به وزیر اقتصاد اظهار داشت: شما نتوانسته اید وضعیت کسانی که ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفته اند را مشخص کنید و امروز آمده اید ارز ۴۲۰۰ تومانی را از نهاده های دامی و کودهای کشاورزی برداشته اید.
نماینده نیشابور با انتقاد از ضعیف بودن امکانات هواشناسی اظهار داشت: در شمال شرق کشور و حتی کل کشور رادار هواشناسی نیست اما در غرب کشور بیش از هفت رادار فعال بوده و تعدادی دیگر در حال راه اندازی است. حال اینکه فقط فرودگاه مشهد روزانه ۲۷۰ پرواز داخلی دارد.
چنارانی در تذکری به وزیر نیرو نیز اظهار داشت: در بحث سرمایه گذاری بخش خصوصی و توسعه شبکه تصفیه خانه شاهد وضعیتی هستیم که برخی از مدیران بازنشسته و بازخرید وزارتخانه نیرو در پشت پرده در چارچوب شرکت های دانش بنیان و... با سابقه عملکرد بد می خواهند به هر قیمتی طرح مربوط به فاضلاب شهر نیشابور را به نابودی بکشانند. مراقب مافیای بزرگ فاضلاب باشید.
منبع:

1399/06/16
23:01:31
5.0 / 5
2032
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز