اجبار دریافت مجوز پدافند غیرعامل برای طرح های پتروشیمی

اجبار دریافت مجوز پدافند غیرعامل برای طرح های پتروشیمی رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شركت ملی صنایع پتروشیمی بر لزوم دریافت مجوز پدافند غیرعامل قبل از اجرای طرح های پتروشیمی تاكید كرد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، ناصر جمشیدی با بیان این خبر اظهار نمود: موضوع پدافند غیرعامل بیشتر بر پیش بینی و پیشگیری و آمادگی استوار است، اما می توان موضوع پدافند غیرعامل را در حدود دانش و تجربه های ارزشمندی که در اختیار داریم به انجام برسانیم و نباید از آن غافل شویم.
وی با تاکید بر اهمیت پدافند غیرعامل در صنعت پتروشیمی کشور اضافه کرد: اصول پدافند غیرعامل در طراحی مفهومی، پایه و تفضیلی طرح ها باید مدنظر قرار گیرد و بجای پیوست پدافند غیرعامل، شاهد گنجاندن الزام های پدافند غیرعامل در جای جای طراحی ها باشیم. امروزه دریافت مجوز پدافند غیرعامل قبل از اجرای طرح های پتروشیمی لزوم دارد.
رئیس پدافند غیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: برنامه ریزی برای برگزاری رزمایش در مجتمع های پتروشیمی تبریز، پردیس، پارس، بندرامام، کارون و شازند با محوریت پدافند شیمیایی و تمرین هایی در مجتمع های یوتیلیتی متمرکز مبین، دماوند و فجر با محوریت پدافند سایبری برای سنجش آمادگی در مدیریت شرایط اضطراری انجام شده ا
جمشیدی با اعلان اینکه سامانه مدیریت شرایط اضطراری در شرکت های پتروشیمی در حال استقرار است، اظهار داشت: برای اطمینان از عملکرد و استخراج کاستی های موجود، سامانه در شرکت پتروشیمی پارس بعنوان پایلوت صنعت پتروشیمی بطور کامل مستقر است.


 

1399/08/10
23:40:14
5.0 / 5
1460
تگهای خبر: صنعت , پتروشیمی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز