اولیانوف:

فعالیت پادمانی آژانس در ایران در دستور كار جلسه نوامبر شورای حكام نخواهد بود

فعالیت پادمانی آژانس در ایران در دستور كار جلسه نوامبر شورای حكام نخواهد بود به گزارش خبرگزاری نفت و گاز نماینده روسیه در وین اظهار داشت كه مبحث فعالیت پادمانی آژانس بین المللی انرژی اتمی در ایران در دستور كار جلسه بعدی شورای حكام این نهاد سازمان ملل نخواهد بود.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در پیامی توییتری درباره دستورکار جلسه بعدی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی نوشت: شورای حکام آژانس دستور کار جلسه ماه نوامبر را تایید نمود. این دفعه این جلسه شامل مبحث پادمانی در ایران نمی گردد. به علت این که مشکلات دسترسی بازرسان آژانس به دو محل در ایران طی سفر مدیر کل آژانس به ایران در ماه آگوست با موفقیت حل و فصل شد.
اظهارات اولیانوف به دنبال این مطرح می شود که طی توافق انجام شده میان رافائل گروسی مدیرکل آژانس و مقامات کشورمان، بازرسان آژانس دسترسی لازم برای بازرسی و نمونه برداری از دو محل تعیین شده توسط آژانس در ایران بوجود آمد و این نمونه برداری های محیطی که در ماه سپتامبر انجام شد، در حال بررسی و تحلیل است.1399/08/30
22:31:04
5.0 / 5
898
تگهای خبر: انرژی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز