۱۱ درصد تهرانی ها پول برق نمی دهند

۱۱ درصد تهرانی ها پول برق نمی دهند مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اظهار داشت: تعداد مشترکان کم مصرف در تهران قبل از اجرای طرح برق امید 9.5 درصد کل مشترکان بود که هم اکنون به حدود 11 درصد رسیده است که هیچ رقمی بابت مصرف برق، پرداخت نمیکنند.


رامین پوریا در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه این تعداد شامل مشترکانی که به دلایلی همچون تخلیه ملک، فاقد مصرف هستند نمیشود، اظهار نمود: اطلاعات مربوط به هر مشترک اینکه در چه جایگاهی قرار دارد آیا کم مصرف است یا خوش مصرف یا پرمصرف در هر دوره همراه با قبض الکترونیک برای مشترکان، پیامک می شود.
وی با تاکید بر اینکه راهکارهای کاهش مصرف در هر دوره برمبنای شرایط فصل، برای مشترکان تهرانی پیامک می شود، اشاره کرد: در اپلیکیشن (برق من) مشترکان قادرند اطلاعات بسیارکاملی درباب میزان مصرف برق خود و این که چه مقدار کاهش مصرف، منجر به تغییر جایگاه آنان در محاسبات بهای برق مصرفی خواهد شد و همین طور مقایسه با سایر مشترکان به دست آورند.
بگفته مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ مشترکان پرمصرف در صورت کاهش مصرف و قرار گرفتن در رده خوش مصرف، باتوجه به نحوه محاسبه پلکانی قبوض برق، کاهش محسوسی را در رقم پرداختی، مشاهده خواهند کرد.1399/10/20
22:53:01
0.0 / 5
1078
تگهای خبر: برق
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز