یك مسئول در توانیر تاكید كرد:

لزوم توسعه زیرساخت برق در ساوه و زرندیه

لزوم توسعه زیرساخت برق در ساوه و زرندیه به گزارش خبرگزاری نفت و گاز مرکزی مدیرکل دفتر فنی و نظارت شبکه انتقال شرکت توانیر اظهار داشت: توسعه زیرساخت برق در شهرستان های ساوه و زرندیه ضروری می باشد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، به نقل از توزیع برق استان مرکزی، علیپور در بازدید از مجموعه های فعال در حوزه صنعت و کشاورزی و شرکتهای بزرگ شهرستان های ساوه و زرندیه با اشاره به اینکه شهرستان زرندیه به علت مجاورت با پایتخت کشور و نزدیکی به راه آهن مورد توجه خاص سرمایه گذاران واقع شده است، اضافه کرد: توسعه زیرساخت برق در این شهرستان ها لازم است.
وی ضمن اشاره به اینکه برق زیرساخت صنایع دیگر است، اضافه کرد: با عنایت به تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید و پیشرفت فیزیکی طرح های صنعتی متقاضیان برق و همینطور صنایع بزرگ، باید توسعه برق در این شهرستان ها در دستور کار ویژه قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم در این بازدید با اشاره به اینکه استان مرکزی پایتخت صنعت کشور است و بیشتر از ۷۰ درصد مصرف برق در بخش صنعت و کشاورزی است، اضافه کرد: همکاری، همراهی و تعامل بین شرکت توزیع برق و سرمایه گذاران موجبات رشد اقتصادی و توسعه روز افزون شهرستانهای ساوه و زرندیه را فراهم می سازد.
محمد اله داد اضافه کرد: امروزه نقش و اهمیت انرژی و تاثیر آن در اقتصاد بر کسی پوشیده نیست. انرژی به یکی از عوامل مهم در فرایند رشد و توسعه تبدیل گشته و کاهش مصرف برق باعث کاهش سرمایه گذاری در تجهیز صنعت برق می شود.
وی با اشاره به اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی تأمین برق صنایع را اولویت کاری خود می داند، اضافه کرد: همت مجموعه توزیع نیروی برق استان مرکزی تحقق مولفه های اقتصاد مقاومتی در حوزه برق است که همانا افزایش بهره وری انرژی، کاهش تلفات شبکه و مدیریت مصرف برق هستند.
منبع:

1399/10/23
20:14:01
0.0 / 5
1083
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز