مدیركل امنیتی استانداری تهران خبر داد

پیگیری جهت كاهش قطعی برق تهران در ایام آینده

پیگیری جهت كاهش قطعی برق تهران در ایام آینده به گزارش خبرگزاری نفت و گاز مدیرکل امنیتی استانداری تهران از پیگیری جهت کاهش قطعی برق استان تهران در ایام آینده اطلاع داد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، محمدکرم محمدی در نشست کمیته امنیتی شورای تأمین استان تهران ضمن اشاره به برخی خاموشی های اخیر در سطح تهران و شهرستان های تابع اظهار داشت: با هر قطعی برق خساراتی به بخش های مختلف همچون سرورها، پایش تصویر، نانوایی هاو غیره وارد می شود؛ بنابراین جلسه ای با حضور کمیته امنیتی استان تهران، شرکت تولید و توزیع برق کلانشهر تهران و شرکت نفت و گاز تهران جهت هماهنگی میان امور تولید و توزیع برق و سوخت رسانی به نیروگاه ها برگزارشد.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی شفاف از راه سخنگوی دولت و رسانه ملی در چارچوب یک محتوای مناسب می تواند در مدیریت کردن این معضل موثر باشد.

مدیرکل امنیتی استانداری تهران ضمن اشاره به افت درجه حرارت در ایام آینده تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده قطعی برق در سطح استان تا حدودی کاسته می شود و از شهروندان می خواهیم ضمن صرفه جویی در مصرف گاز، در افزایش توزیع برق و کاهش قطعی برق با خاموش کردن حتی یک لامپ و یا کم کردن شعله گاز همکاری کنند.
1399/10/30
22:46:07
0.0 / 5
1089
تگهای خبر: برق , تولید , سوخت , گاز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز