مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان:

برق 105هزار مشترك كم مصرف كهگیلویه و بویراحمد رایگان می شود

برق 105هزار مشترك كم مصرف كهگیلویه و بویراحمد رایگان می شود به گزارش خبرگزاری نفت و گاز کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: نزدیک به 105هزار مشترک کم مصرف این استان از طرح ˮبرق امیدˮ بهره مند می شوند.


«جمال معتمدی زاده» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اجرای طرح برق امید از شروع آبان در کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور، اضافه کرد: تنها مشترکین خانگی مشمول این طرح هستند.
وی اظهارکرد: حدود ۲۷۰ هزار مشترک خانگی در سطح استان داریم که حدود ۱۰۵ هزار مشترک مشمول طرح «برق امید» می شوند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد درباره جزئیات و شیوه اجرای طرح «برق امید» اشاره کرد: در صورتیکه مشترک خانگی در ماه های سرد سال یعنی از شروع مهر تا اختتام اردیبهشت زیر ۱۰۰ کیلووات ساعت در ماه و یا کمتر برق مصرف کنند، برق آنها رایگان خواهد بود.
معتمدی زاده درباره وضعیت مصرف برق در ماه های گرم سال نیز اشاره کرد: از شروع خرداد تا اختتام شهریور اگر میزان مصرف مشترکین ۱۰۰کیلووات ساعت در ماه و یا کمتر باشد، برق آنها رایگان محاسبه می شود.
وی افزود: در فصل گرما، میزان مصرف برای شهرستان های گرمسیر ۲۰۰ کیلووات ساعت در ماه در نظر گرفته شده و اگر میزان مصرف مشترکین خانگی این مناطق ۲۰۰ کیلووات ساعت یا کمتر باشد، برق آنها رایگان است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از اجرای طرح «برق امید» در کشور مدیریت مصرف انرژی است که امیدواریم با اجرای این طرح کاهش حدود ۱۰ درصدی مصرف برق مشترکین پرمصرف را داشته باشیم.
منبع:

1399/11/06
14:39:22
0.0 / 5
1174
تگهای خبر: انرژی , برق , رایگان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز