هایكو ماس:

برجام بی نقص نیست اما بیشتر از همیشه شفافیت دارد

برجام بی نقص نیست اما بیشتر از همیشه شفافیت دارد وزیر امور خارجه آلمان ضمن مطرح کردن ادعاهایی ضد عملکرد ایران، بر اهمیت برجام برای پرداختن موضوعات پیرامون آن تاکید نمود.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل، هایکو ماس که در دومین شب چهاردهمین کنفرانس سالانه اندیشکده امنیت ملی رژیم صهیونیستی سخنرانی می کرد، اظهار داشت که باید به برنامه موشکی ایران و آن چه فعالیتهای «خصومت آمیز» ایران در خاورمیانه خواند، پرداخت.
او اظهار داشت که «هنوز بهترین ابزار برای این کار، برجام(توافق هسته ای ) است» اگرچه، «ممکن است توافق بی نقصی نباشد، بیشتر از هر زمان دیگری شفافیت برایمان فراهم می کند».
او همینطور با افترا «رفتار نامعقول تهران در هفته های اخیر» ادعا نمود که این است که چرا باید مانع دستیابی این کشور به سلاح هسته ای شویم.
بر اساس این گزارش، ادعای وزیر امور خارجه آلمان درباره فعالیت هسته ای ایران و تاکید او بر کوشش برای ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته ای در حالی مطرح می شود که طبق فتوای مقام معظم رهبری کشورمان، تولید، نگهداری و به کارگیری تسلیحات هسته ای حرام است و مقامات کشورمان بر این اساس تاکید کرده اند که برنامه هسته ای ایران اهداف نظامی را دنبال نمی نماید.
منبع:

1399/11/11
13:52:01
0.0 / 5
1044
تگهای خبر: تولید , خاورمیانه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز