صادرات محصولات پتروشیمی ایران افزایش یافت

صادرات محصولات پتروشیمی ایران افزایش یافت به گزارش خبرگزاری نفت و گاز مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افزایش صادرات محصولات پتروشیمی آگاهی داد و اظهار داشت: تا حالا همه تعهدهای صنعت پتروشیمی به سامانه نیما انجام شده است.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، بهزاد محمدی امروز بعد از آیین گشایش چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست در جمع خبرنگاران اظهار نمود: با هدف ایجاد تنوع در سبد محصولات پتروشیمی، ۳۰ طرح تعریف شده است که طرح های بسیار جذابی خواهد بود و تحولی در صنایع پایین دستی به همراه خواهد داشت.
وی ادامه داد: این فرصت های سرمایه گذاری در قالب طرح های پیشران و توسعه ای هدف گذاری شده و طرح ها با هدف تکمیل زنجیره در چهار بخش متانول، پروپیلن، اتیلن و بنزن است و علاقه مندان می تواند برای سرمایه گذاری در این طرح ها باتوجه به قوانین اقدام نماید.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اعلان اینکه شرکت ملی صنایع پتروشیمی پیگیری دغدغه های صنایع پایین دستی را مورد توجه ویژه ای قرار داده است، اظهار داشت: ظرفیت تولید سالانه کنونی پلیمر کشور ۹ میلیون تن است و حدود نیمی از این محصولات تولیدی صادر و نیمی در داخل کشور مصرف می شود.
وی ادامه داد: صادرات محصولات پتروشیمی در حال انجام می باشد و آمارها حاکی از رشد صادرات دارد و تا حالا همه تعهدهای صنعت پتروشیمی به سامانه نیما انجام شده است.
منبع:

1399/11/19
20:40:38
0.0 / 5
871
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز