علی اكبر صالحی:

انرژی هسته ای بهانه دشمن برای ضربه زدن به نظام است

انرژی هسته ای بهانه دشمن برای ضربه زدن به نظام است قزوین رئیس سازمان انرژی اتمی ایران اظهار داشت: دسترسی ایران به انرژی اتمی بهانه دشمنان برای مقابله با ایران است آنها از انرژی اتمی نگران نیستند بلکه با نظام جمهوری اسلامی مشکل دارند و درصدد حذف آن هستند.


علی اکبر صالحی در جلسه شورای اداری استان قزوین که امروز ۲۰ بهمن ماه در سالن جلسات استانداری قزوین با حضور وزیر دفاع برگزار شد، خاطرنشان کرد: عبادت به جز خدمت خلق نیست اگر بخواهیم عبادت را به معنای واقعی مفهوم نماییم خدمت به خلق است، نماز خواندن و روزه گرفتن اطاعت از خدا است و عبادت خدمت به حساب می آید.
وی اضافه کرد: نیروهای مسلح ضامن صیانت و امنیت کشور هستند، ما همیشه باید شاکر باشیم اما به اعتبار این ایام یک شکر ویژه داریم اینکه ما مسلمان هستیم اگر ما مسلمان نبودیم توفیق شناخت وحدانیت را نداشتیم و نمی توانستیم فلسفه واقعی زندگی را درک نماییم.
معاون رئیس جمهور اظهار نمود: ما باید شکر نماییم که ایرانی هستیم، ایران جایگاه بالایی دارد؛ باآنکه الان با خصومت ها و دشمنی های زیادی روبه رو است، انرژی هسته ای بهانه ای است برای دشمن اما مشکل اصلی آنها حکمرانی جمهوری اسلامی است.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان در تلاش هستند که شیوه حکمرانی ایران اسلامی را حذف و شیوه باب میل خودشان را در ایران جاری کنند؛ ما هم اکنون استقلال داریم اما زمانی در مدار سیاسی آنها قرار داشتیم و کاملاً به آنها وابسته بودیم.
صالحی تصریح کرد: همه ما توفیق خدمت به ملت را پیدا کردیم، توفیق خدمت در نظام مقدس را نباید ساده بگیریم و باید زیر سایه الطاف الهی خدمات خوبی به مردم عرضه نماییم.1399/11/23
23:07:26
0.0 / 5
758
تگهای خبر: انرژی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز