شایسته نیست در پایتخت انرژی كشور مردم با كمبود آب دست وپنجه نرم كنند

شایسته نیست در پایتخت انرژی كشور مردم با كمبود آب دست وپنجه نرم كنند به گزارش خبرگزاری نفت و گاز بوشهر استاندار بوشهر اظهار داشت: شایسته نیست مردم در استان بوشهر بعنوان پایتخت انرژی کشور با مشکلات کمبود آب دست و پنجه نرم کنند، بنابراین تأمین آب مورد نیاز مردم استان یک تکلیف و واجب برای مدیران مربوطه است و باید نهایت همت و تلاش خویش را برای این مهم انجام دهند.


عبدالکریم گراوند در نشست شورای آب استان بوشهر ضمن اشاره به پیگیری های مستمر مدیریت استان برای تأمین آب مورد نیاز در استان اظهار نمود: در این راستا جلسات و پیگیریهای گوناگونی برای رفع مسائل و مشکلات تأمین آب در استان در حال انجام می باشد و هدف ما پیشگیری از تنش آبی در تابستان آینده است.
وی ادامه داد: یکی از پروژه های مهم استان برای تأمین آب، اجرای مخازن آب در نقاط مختلف است که تعیین تکلیف وضعیت اجرای پروژه های مخازن آب استان توسط شرکت آب و فاضلاب و مدیران مربوطه ضروریست و نباید اجازه دهیم پروژه های مخازن آب معطل بمانند.
مقام عالی دولت در استان بوشهر خاطرنشان کرد: با عنایت به کمبود بارش باران در استان، باید سازوکاری فراهم گردد که تا پیش از شروع فصل گرما، مشکلی برای تأمین آب در تابستان نداشته باشیم.
گراوند تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که اجازه ندهیم مردم استان در تابستان آینده با مشکلات تأمین آب مواجه شوند.
وی ادامه داد: با عنایت به اهمیت و حساسیت های موجود در استان بوشهر، اجازه ندادیم تابحال استان با بحران آب مواجه شود بنابراین باید برای تابستان آینده هم برنامه ریزی کرده تا با مشکل تأمین آب مواجه نشویم.
استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: شایسته نیست مردم در استان بوشهر بعنوان پایتخت انرژی کشور با مشکلات کمبود آب دست و پنجه نرم کنند، بنابراین تأمین آب موردنیاز مردم استان یک تکلیف و واجب برای مدیران مربوطه است و باید نهایت همت و تلاش خویش را برای این مهم انجام دهند.
گفتنی است در این جلسه که با حضور مدیران حوزه آب استان بوشهر برگزار شد، مدیران مربوطه آخرین گزارشات در ارتباط با پروژه های آبرسانی در استان را عرضه کردند.
منبع:

1399/12/03
23:16:56
0.0 / 5
634
تگهای خبر: انرژی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز