اولیانوف:

شورای حكام رفتار مسئولانه در برابر برجام داشته باشد

شورای حكام رفتار مسئولانه در برابر برجام داشته باشد به گزارش خبرگزاری نفت و گاز نماینده روسیه نزد سازمان های بین المللی تصریح کرد: فرصت برای احیای برجام خیلی کم است، ازاین رو شورای حکام آژانس باید رفتار مسئولانه ای در این حوزه داشته باشد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، میخائیل اولیانوف، نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی در وین بار دیگر با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود نسبت به از دست رفتن زمان برای حفظ برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اخطار داد.
اولیانوف نوشت: دیدگاه های جالبی وجود دارد. در حقیقت، ما در حال از دست دادن زمان هستیم و هفته آینده باید شمارش معکوس را (درخصوص برجام) آغاز نماییم. فرصت بازگشت به اجرای کامل برجام بزودی خیلی کم می شود. بنابراین احتیاج به رفتار بسیار مسوولانه ۳۵ عضو شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد برجام وجود دارد.
وی این توئیت را در پاسخ لورنس نورمن، خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال منتشر نموده است که در توئیتی نوشته بود: ما در مذاکرات هسته ای مستقیم بین آمریکا و اتحادیه اروپا که هفته گذشته برگزار شد، در چه مرحله ای قرار داریم؟
وی در این توئیت مدعی شد: تابحال هیچ پاسخی ازسوی ایران داده نشده است و اگر تا فردا چنین پاسخی داده نشود می توان هفته آینده شمارش معکوس را شروع کرد. بعد از آن ما به ایام جشن نوروز نزدیک می شویم.
منبع:

1399/12/10
14:38:57
0.0 / 5
928
تگهای خبر: انرژی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان خبرگزاری نفت و گاز
خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز