اعلام زمان توزیع كارت آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی

اعلام زمان توزیع كارت آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی خبرگزاری نفت و گاز: آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی سال 1399 از روز سه شنبه 19 اسنفند ماه جاری بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی سال ۱۳۹۹ بامداد روز پنجشنبه مورخ ۲۱ اسفند ماه جاری در شهرستان های تهران و اصفهان انجام می شود. پروسه برگزاری آزمون بامداد از ساعت ۸: ۳۰ شروع می شود و درهای ورود به جلسه امتحان ساعت ۸ بامداد بسته خواهد شد، بدین سبب متقاضیان باید پیش از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون فوق از روز سه ­شنبه ۱۹ اسفند ماه جاری بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار می گیرد و متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و بر طبق آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.
جهت شرکت در جلسه آزمون فوق همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.
متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی همچون پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن به جلسه آزمون اکیدی اجتناب کنند. به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند بعنوان تقلب و تخلف تلقی و با متقاضیان ذیربط بر طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری رفتار خواهد شد.
همه متقاضیان آزمون فوق لازم است از روز سه شنبه مورخ ۱۹ اسفند به سامانه خوداظهاری مبتلاشدن به کرونا به آدرس https: //salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نمایند. اطلاعات متقاضیان نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

منبع:

1399/12/18
10:44:47
0.0 / 5
689
تگهای خبر: آموزش , انرژی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز