آمادگی ۱۵۰۰ تیم عملیاتی برای حوادث و اتفاقات احتمالی نوروز ۱۴۰۰

آمادگی ۱۵۰۰ تیم عملیاتی برای حوادث و اتفاقات احتمالی نوروز ۱۴۰۰ مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو با اشاره به تیم های آماده بکار و عملیاتی در هر دو حوزه آب و برق از آمادگی 1500 تیم عملیاتی برای حوادث و اتفاقات احتمالی نوروز 1400 آگاهی داد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، میثم جعفرزاده، با اشاره به لزوم پایداری دو کالای مهم و اساسی آب و برق در روزهای عید همچون سایر ایام سال اظهار نمود: از آنجائیکه آب و برق از نیازهای اساسی و اولیه جامعه بوده و نقش بنیادی در عملکرد سایر زیرساخت های کشور دارد، استمرار کمی و کیفی خدمات در طول سال همیشه مد نظر بوده، امکان توقف و تعطیلی نداشته و به تبع آن در روزهای نوروز نیز ادامه می یابد.
وی افزود: بدین سبب برنامه کشیک و سازماندهی تیم های آماده بکار و عملیاتی در روزهای نوروز نیز انجام شده و کارکنان در هر دو حوزه آب و برق آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی هستند.
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو اشاره کرد: برای ایام نوروز ۱۴۰۰ در سطح صنعت آب و برق کشور روزانه حداقل ۵۰۰۰ نفر در قالب بیش از ۱۵۰۰ تیم عملیاتی با تجهیزات و امکانات، آماده واکنش سریع و مناسب به حوادث و اتفاقات احتمالی خواهند بود.
وی ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته، آمادگی های به وجود آمده و تلاش همکاران صنعت آب و برق، خصوصاً تیم های عملیاتی، نوروز ۱۴۰۰ نیز همچون سالهای گذشته، با تامین پایدار خدمات آب و برق همراه باشد.1400/01/02
13:50:49
5.0 / 5
602
تگهای خبر: برق , خدمات , صنعت , عملیات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز