اولیانوف:

گفت وگوهای وین درباب احیای برجام ادامه دارند

گفت وگوهای وین درباب احیای برجام ادامه دارند خبرگزاری نفت و گاز: نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین اشاره کرد که سومین کارگروه، امروز نخستین جلسه خودرا جهت بررسی ترتیبات عملی برای بازگشت کامل به برجام تشکیل داده است.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین روز چهارشنبه در توییتی نوشت: گفت وگوهای وین درحال انجام هستند. کارگروه های هسته ای و لغو تحریم ها به در نظر گرفتن اقداماتی که ایران و آمریکا باید برای احیای برجام انجام دهند، ادامه دادند. جلسه کارگروه سوم درباب ترتیبات عملی امروز برای نخستین بار تشکیل شد.
جلسات اخیر کمیسیون مشترک برجام در امتداد احیای توافق هسته ای بوسیله لغو تحریم های اعمال شده آمریکا بر ایران و بازگشت دوجانبه آمریکا و ایران به پایبندی به توافق هسته ای، طی دو هفته اخیر برگزار شدند.
نمایندگان آمریکا نیز در طول این مذاکرات در وین حضور داشتند اما تا کنون هیچ مذاکره مستقیم و غیرمستقیمی میان ایران و آمریکا در وین انجام نشده و روند احیای برجام فقط بوسیله مذاکرات شرکای برجام و فعالیت کارگروه ها ادامه داشته است.
منبع:

1400/02/11
16:19:03
5.0 / 5
581
تگهای خبر: تحریم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز