اولیانوف:

امیدواریم توافق هسته ای تا قبل از ماه مه احیا شود

امیدواریم توافق هسته ای تا قبل از ماه مه احیا شود نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین در گفت وگویی اعلام نمود که آمریکا قصد برداشتن تمامی تحریم ها مقابل ایران را ندارد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، به نقل از روزنامه فرانسوی لوموند، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین نسبت به سرانجام رسیدن مذاکرات وین قبل از اتمام ماه مه ابراز امیدواری کرد.
همینطور شبکه پرس تیوی در خبری نوشت که اولیانوف روز پنج شنبه در گفت وگویی با اسپوتنیک مدعی شده که آمریکا قصد برداشتن تحریم ها با برچسب هایی همچون تروریسم، نقص حقوق بشر و توسعه موشکی را ندارد.
اولیانوف در این خصوص بیان کرده است: آمریکایی ها این تحریم ها را دقیقا بخشی از رفع تحریم ها نمی دانند. آنها اعتقاد دارند که این تحریم ها هیچ ارتباطی با برجام ندارد.
به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکادنیز روز گذشته ضمن اشاره به اینکه هرگونه بازگشت به توافق هسته ای ۲۰۱۵ نیازمند رفع تحریم ها است، مدعی شده بود که واشنگتن تنها تحریم های مغایر با برجام را لغو خواهد نمود.
وی در این حوزه مدعی شده بود: حتی اگر ما به برجام بازگردیم به اعمال تحریم مقابل فعالیت ها ایران که در برجام پوشش داده نشده است - همچون اشاعه موشکی، نقض حقوق بشر و پشتیبانی از تروریسم - ادامه می دهیم.1400/02/15
10:06:38
5.0 / 5
459
تگهای خبر: تحریم , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز