نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس:

سد كمندان سال جاری آبگیری می شود

سد كمندان سال جاری آبگیری می شود خبرگزاری نفت و گاز: لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سد کمندان سال جاری آبگیری می شود.


حسین گودرزی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: در دو شهرستان هشت کار زمین افتاده بزرگ داشتیم که زبانزد عام و خاص شده بودند و نماد ناکارآمدی مدیریت شده بودند.
وی خاطرنشان کرد: یکی از آنها فاز ۴ سیمان دورود است که ۱۰ درصد پیشرفت داشت که با پیگیری های انجام شده مصوب شد تا خردادماه و تا آخر دولت پیشرفت به ۳۰ درصد برسد که هم اکنون فعالیت خوبی دارد.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس تصریح کرد: طرح دیگر بیمارستان جایگزین دورود بود که جابجایی انجام گرفته و کار شروع شده و فاز اول آن در حال انجام می باشد.
گودرزی افزود: طرح دیگر کمربندی دورود است که ۱۲ کیلومتر آن پس از ۱۰ سال ۴۵ درصد پیشرفت دارد که به ماده ۵۶ برده شد و مبلغ ۳۰ میلیارد تومان برای آن گرفته شده و شروع شده است.
وی بیان نمود: فولاد ازنا از دیگر طرح ها بوده که در مسافرت اخیر رئیس قوه قضاییه مصوب شد ظرف دو سه ماه آینده تعیین تکلیف شود که با راه اندازی این طرح ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر اشتغال زایی خواهد داشت.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس افزود: سد کمندان از سال ۸۳ شروع شده و سال جاری آبگیری آن انجام می شود انتقال روستای کمندان هم اعتبار آن آمده است و مردم باید حمایت کنند تا مسیر آبگیری آزاد شود.
گودرزی اظهار نمود: چهار خطه کردن ازنا به اراک از دیگر طرح ها بوده که از راه ماده ۵۶ تلاش شد اعتبار خوبی بر آن گرفته شد.
وی خاطرنشان کرد: همه پروژه ها آغازشده اند ولی باید تلاش شود به نتیجه برسند.
منبع:

1400/03/01
10:17:01
5.0 / 5
511
تگهای خبر: راه اندازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز