خاموشی برنامه ریزی شده در دو استان كلید خورد

خاموشی برنامه ریزی شده در دو استان كلید خورد در دو استان البرز و خراسان رضوی، جداول خاموشی های برنامه ریزی شده از امروز منتشر و در اختیار مردم قرار گرفت و انتشار و اعلام جداول خاموشی های برنامه ریزی شده در بقیه استان ها، در انتظار تصمیم گیری است.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، علیرغم این که هنوز فصل تابستان آغاز نشده شاهد خاموشی های پراکنده و بدون اطلاع قبلی در سرتاسر کشور هستیم، هرچند که افزایش مصرف برق و نبود نیروگاه های برق آبی باعث این مسئله شده است.
قطعا برق یکی از نیاز های ضروری مردم است و قطع بدون اطلاع آن تبعات زیادی به دنبال دارد، هرچند که تا کنون دو استان کشور مبادرت به انتشار جداول خاموشی کردند اما لازم است صنعت برق فکر اساسی در مورد این مسئله داشته باشد و حداقل خاموشی بدون اطلاع قبلی را اعمال نکند.
البته پیگیری ایسنا گویای این است که امروز جلسه تعیین تکلیف این مسئله در حال برگزاری بوده اما تابحال در مورد این مهم تصمیمی اتخاذ نشده است.
تاکنون در دو استان جداول خاموشی انتشار یافته که برای اطلاع از خاموشی های استان البرز و استان خراسان رضوی می توانید به سایت شرکتهای توزیع برق هر استان رجوع و یا روی لینک آبی کلیک کنید.
منبع:

1400/03/01
22:08:18
5.0 / 5
452
تگهای خبر: برق , سایت , صنعت , صنعت برق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز