قدردانی وزیر نفت از مهارگران آتش رگ سفید

قدردانی وزیر نفت از مهارگران آتش رگ سفید خبرگزاری نفت و گاز: وزیر نفت اظهار داشت: عده ای شما را اذیت كردند اما ما یك لحظه تردید نكردیم و مطمئن بودیم كه با سربلندی كارتان را به اتمام خواهید رساند.


به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، بیژن زنگنه امروز كه با هیات همراه برای تقدیر و تشكر از كاركنان صنعت نفت در رگ سفید حضور بهم رساندند اضافه كرد: من و هیات همراه از جانب رئیس جمهور و هیئت دولت برای قدردانی و تشكر از شما مامور شده ایم.
وزیر نفت با اشاره به اینكه از همان روز اول ما به شما در مهار این آتش اعتماد داشته ایم، بیان كرد: كار و تلاش 58 شبانه و روز شما برای مهار این آتش سركش قابل تقدیر و تشكر است.
وی با اشاره به مهارگران آتش رگ سفید اظهار داشت: كار بزرگی صورت گرفت و شما مهارگران خالصانه به میدان آمدید و عاشقانه این آتش سركش را مهار كردید.
زنگه در ادامه افزود: حال و هوای این منطقه مانند حال و هوای دوران دفاع مقدس را دارد. عده ای شما را اذیت كردند اما ما یك لحظه تردید نكردیم و مطمئن بودیم كه با سربلندی كارتان را به اتمام خواهید رساند. ما به شما اعتماد داشتیم و لحظه ای هم تردید نداشتیم. دستان شما را می بوسم و همه شما قهرمانان صنعت نفت هستید و به وجود چنین بزرگانی در آینده صنعت نفت نیاز داریم.
وزیر نفت خاطرنشان كرد: امروز رفاقتمان از روز گذشته بیشتر شده است و از رئیس كمیسیون برنامه و بودجه و اعضای كمیسیون انرژی هم تشكر دارم.
زنگنه عنوان كرد: همان لحظه مهار، این خبر خوش را تلفنی به اطلاع رئیس جمهور رساندم و ایشان هم تقدیر و تشكر كردند. از امروز باید در كنار هم و تلاشمان برای آینده صنعت دوچندان شود.
وی در ادامه با اشاره به كاركنان صنعت نفت افزود: می دانم خیلی ها از شما روزهاست به خانه نرفته اید اما پاداش شما در نزد خداوند محفوظ است.1396/10/08
21:22:34
5.0 / 5
5169
تگهای خبر: نفت , وزیر نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز