سوال از وزیر نیرو در دستور هفته جاری مجلس

سوال از وزیر نیرو در دستور هفته جاری مجلس بررسی گزارش درباره نحوه انتخاب رئیس سازمان بورس و سوال دو نماینده از وزیر نیرو در دستور کار هفته جاری مجلس شورای اسلامی قرار دارد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، جلسات علنی مجلس شورای اسلامی هفته جاری در ایام دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه برگزار می گردد.
ادامه بررسی طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی، بررسی ایرادات شورای نگهبان در لایحه دو فوریتی شوراهای حل اختلاف، طرح جهش تولید و تأمین مسکن، طرح ساماندهی صنعت خودرو، طرح اجبار ثبت رسمی معاملات اموال منقول و طرح برخی احکام در ارتباط با اصلاح ساختار بودجه کل کشور در دستور کار است.
بررسی طرح اصلاح موادی از قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، طرح الحاق یک تبصره به قانون بیمه محصولات کشاورزی، لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر، طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل و طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس طرفدار نمایندگان از دیگر موارد کاری مجلس است.
همینطور طرح مدیریت تعارض منافع، لایحه تاسیس نهاد مستقل تنظیم گر بخش برق، لایحه مقاوله نامه بازرسی کار، لایحه تصویب مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی و پروتکل مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی، لایحه موافقت نامه همکاری اقتصادی و تجاری بین دولت های ساحلی خزر و طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار هم در دستور کار مجلس شورای اسلامی است.
همینطور سوالات هادی بیگی نژاد نماینده ملایر و معین الدین سعیدی نماینده چابهار از وزیر نیرو در دستور کار روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
بررسی گزارش کمیسیون اصل ۹۰ در مورد بررسی روش اجرای قانون اصلاح قانون صدور چک، گزارش کمیسیون صنایع درباره تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران، انتخاب نمایندگان ناظر در مجامع و شوراها و گزارش کمیسیون صنایع و معادن در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه راه اندازی پتروشیمی الوند و گزارش کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق های نامتعارف در دستگاههای اجرایی در دستور کار مجلس شورای اسلامی است.
همینطور نمایندگان در هفته جاری به بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی مغایرت های قانونی در نحوه انتخاب و انتصاب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور و همینطور گزارش کمیسیون آموزش از تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان سنجش و آموزش کشور از سال ۱۳۹۱ می پردازند.
منبع:

1400/03/30
17:52:53
5.0 / 5
516
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز