اخطار مقامات ارشد رژیم صهیونیستی به آمریكا درباره فعالیت هسته ای ایران

اخطار مقامات ارشد رژیم صهیونیستی به آمریكا درباره فعالیت هسته ای ایران رسانه های رژیم صهیونیستی مدعی شدند که مقامات ارشد این رژیم همچون وزیر خارجه و وزیر جنگ اسرائیل، به تازگی درباره برنامه هسته ای ایران با همکاران آمریکایی شان گفتگو کرده و ادعای وجود اهداف نظامی در برنامه هسته ای ایران را تکرار و نسبت به آن اخطار داده اند.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل، شبکه کان گزارش داده است که مقامات رژیم صهیونیستی در ایام اخیر به مقامات آمریکایی درباره این ادعا که ایران بیشتر از همیشه به دستیابی به تسلیحات هسته ای نزدیک است، اخطار داده اند.
طبق گزارشی، یائیر لاپید وزیر امور خارجه، بنی گانتس وزیر جنگ و دیگر مقامات رژیم صهیونیستی به تازگی با همکاران آمریکایی شان درباره این مورد صحبت کرده و «هشداری غیر معمول» در اینباره داده اند.
با عنایت به اینکه برگزاری دور دیگری از مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین تا روی کار آمدن دولت جدید ایران به تاخیر افتاده است، یک دیپلمات ارشد به کان نیوز گفته است که «باید کاری برای مذاکرات با ایران کرد» و «این برزخ نباید تبدیل به مدتی بشود که ایران درحال پیش رفتن سریع به سمت تبدیل شدن به کشوری هسته ای باشد».
بر طبق این گزارش، تکرار ادعای رژیم صهیونیستی توسط مقامات رژیم صهیونیستی در خصوص وجود اهداف نظامی در برنامه هسته ای ایران در حالی مطرح می شود که مقام معظم رهبری در فتوایی، تولید، نگه داری و به کارگیری تسلیحات هسته ای را حرام اعلام نموده اند.
مقامات ایران هم طبق این فتوا تاکید کرده اند که برنامه هسته ای ایران تنها اهداف صلح آمیز را دنبال می کند.
منبع:

1400/05/07
21:26:20
5.0 / 5
186
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز