رئیس كمیسیون انرژی مجلس خبر داد

تشکیل کمیته مشترکی بین مجلس و وزارت نفت درباره لایحه بودجه سال 1401 و برنامه هفتم توسعه

تشکیل کمیته مشترکی بین مجلس و وزارت نفت درباره لایحه بودجه سال 1401 و برنامه هفتم توسعه به گزارش خبرگزاری نفت و گاز رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: کمیته مشترکی بین کمیسیون انرژی و وزارت نفت درباره لوایح بودجه سال 1401 و برنامه هفتم توسعه تشکیل خواهد شد که مبنای کار در آینده خواهد بود.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، فریدون حسنوند رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر نفت در جلسه امروز عصر این کمیسیون، در جمع خبرنگاران بیان کرد: در این نشست بحث هایی درباره تامین سوخت گاز در زمستان و تامین گاز نیروگاه های تامین کننده برق انجام شد. ساماندهی نیروی انسانی وزارت نفت یکی از اولویت های دیگر کمیسیون انرژی است که دراین زمینه نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
ایشان سپس اظهار نمود: در نهایت قرار شد که کمیته مشترکی بین کمیسیون انرژی و وزارت نفت درباره لوایح بودجه سال ۱۴۰۱ و برنامه هفتم توسعه تشکیل گردد که مبنای کار در آینده خواهد بود. همین طور قرار بر این شد تا بین کمیسیون های انرژی، صنایع و وزارتخانه های نفت و صمت بمنظور پیگیری نیازمندی های صنایع پایین دستی پتروشیمی و نیروگاه ها نشست های مشترکی اجرا شود.
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: رسیدگی به مناطق نفت خیز و گاز خیز از دیگر مطالبی است که کمیسیون انرژی مجلس و وزارت نفت آنرا بصورت مشترک دنبال خواهند کرد. در ادامه نیز درباره سفرهای اعضای کمیسیون انرژی مجلس به نام مناطق نفت خیز که با هماهنگی وزارت نفت خواهد بود نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
منبع:

1400/06/14
21:44:02
5.0 / 5
186
تگهای خبر: انرژی , برق , پتروشیمی , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز