نماینده اهواز خبرداد

توقف صدور مجوز زیست محیطی طرح انتقال آب ونک – سولگان

توقف صدور مجوز زیست محیطی طرح انتقال آب ونک – سولگان به گزارش خبرگزاری نفت و گاز خوزستان نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: صدور مجوز زیست محیطی طرح انتقال آب ونک - سولگان فعلاً متوقف شده است.سیدکریم حسینی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به آخرین وضعیت اجرای طرح انتقال آب ونک-سلگان اظهار نمود: متاسفانه طرح انتقال آب ظالمانه ای به اسم ونک-سولگان در دستور کار وزارت نیرو است که به شدت مخالف اجرای آن هستیم.

وی اضافه کرد: این طرح درحال دریافت مجوز محیط زیست بود تا بعد از آن اجرایی شود که با پیگیری های انجام شده از جانب نمایندگان خوزستان، صدور مجوز زیست محیطی طرح انتقال آب ونک – سلگان فعلاً متوقف شده است.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مطرح شدن طرح های انتقال آب سبب نارضایتی مردم خوزستان می شود، اظهار داشت: نمایندگان خوزستان مخالف اجرای طرح های انتقال آب هستند و اجازه نخواهند داد تا طرحی در این حوزه اجرایی شود.

حسینی اظهار داشت: خوشبختانه فعلاً بحث صدور مجوز زیست محیطی طرح انتقال آب ونک – سلگان منتفی است اما اگر وزارت نیرو به دنبال اجرای این طرح باشد، بطور قطع پیگیر استیضاح وزیر نیرو در مجلس خواهیم بود.

منبع:

1400/06/23
22:19:34
5.0 / 5
239
تگهای خبر: وزارت نیرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز