مدیرعامل شركت ملی نفتكش خبر داد

احتمال خاموش شدن حریق نفتكش ایرانی تا فردا ظهر

احتمال خاموش شدن حریق نفتكش ایرانی تا فردا ظهر خبرگزاری نفت و گاز: مسئول كمیته ویژه رسیدگی حادثه نفتكش سانچی بعد از دیداری كه بامداد امروز با سفیر ژاپن داشت با مدیرعامل شركت ملی نفتكش و كاپیتانی كه برای بررسی وضعیت فنی نفتكش سانچی در آب های چین حضور دارند، ارتباط تلفنی برقرار كرد و در این ارتباط تلفنی اعلام گردید احیانا حریق نفتكش تا فردا ظهر خاموش شود.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، سیروس كیان ارثی در این گفت وگوی تلفنی اظهار نمود: عملیات اطفای حریق امروز جدی تر شده و فوم مستقیما روی آتش ریخته می گردد. امیدواریم تا فردا شرایط بهتر شود.
وی با تاكید بر اینكه حرارت نفتكش هم اكنون بسیار بالاست اضافه كرد: تیم های امداد و نجات منتظر دستور هستند تا در صورت مطلوب شدن شرایط به داخل كشتی وارد شوند. گروه اعزامی از جانب ایران هم نیم ساعت دیگر به محل می رسند.
مدیرعامل شركت ملی نفتكش با اشاره به اینكه تیم امداد چینی به استقبال تیم امداد ایرانی خواهد رفت اظهار نمود: مقرر است این دو تیم با یكدیگر جلسه مشتركی داشته باشند. تلاش می گردد سرعت بیشتر شود زیرا با این شرایط آتش امكان هلی بورن نیست. از جانب دیگر فاصله با مرزهای خشكی زیاد است و سوخت هواپیما پاسخگو نیست.
كیان ارثی با تاكید بر اینكه چینی ها عملیات اطفای حریق را به صورت جدی تر دنبال می كنند خاطرنشان كرد: اگر حرارت كشتی پایین آمد امكان ورود به كشتی فراهم می گردد. برای اینكار 10 نفر از گروه ایرانی و تیم امداد و نجات چین در حالت آماده باش هستند. همینطور از ژاپن درخواست شده كه در صورت نیاز از هلی كوپترهای آنها استفاده نماییم.
براساس این گزارش در گزارشی كه كاپیتان ایرانی مستقر در محل حریق در این گفت وگوی تلفنی از شرایط عرضه كرد اعلام گردید از آنجایی كه عملیات اطفا با جدیت بیشتری ادامه دارد امید می رود آتش تا فردا ظهر خاموش شود.1396/10/22
22:48:56
5.0 / 5
5216
تگهای خبر: حریق , نفت , نفتكش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز