در جریان سفر به شهرستان نطنز عنوان شد؛

اسلامی: دولت برای به نتیجه رسیدن سریع طرح های نطنز و بادرود تلاش می کند

اسلامی: دولت برای به نتیجه رسیدن سریع طرح های نطنز و بادرود تلاش می کند رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در جریان سفر به شهرستان نطنز اظهار داشت: در این سفر مقرر است از ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان نطنز بازدید نماییم و همین طور موارد مورد نظر را در جلسه شورای اداری این شهرستان بررسی خواهیم کرد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، محمد اسلامی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران و هیات همراه بامداد امروز در مسافرت به شهرستان نطنز در بدو ورود با حضور در گلزار شهدا شهرستان نطنز به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و سپس به دیدار خانواده شهید علیرضا رحیمی در شهر نطنز رفت.
رییس سازمان انرژی اتمی ایران در ادامه سفر به شهرستان نطنز از شرکت جهان صادرات بازدید کرد و گفت: بسیار خرسندم که امروز در معیت آقای رئیس جمهور در مسافرت استانی در خدمت مردم عزیز استان اصفهان و شهرستان نطنز و بادرود هستیم.
وی اشاره کرد: موضوع حائز اهمیت برای رییس جمهور و همین طور هیات دولت این است که با بازدید از ظرفیت ها و شرایط هر شهرستان در سفرهای استانی، با قابلیت ها و ظرفیت ها و کمبودهایی که وجود دارد، آشنا شویم و باتوجه به بررسی هایی که پیش از هر سفر انجام می گیرد و اولویت هایی که شناسایی می شود، بتوانیم برنامه ریزی عملیاتی انجام دهیم تا در نهایت بتوان نسبت به منابع موجود برنامه ریزی نمود.
معاون رییس جمهوری اشاره کرد: از برکت حضور مسئولان دولتی و ارتباطی که با مردم و مسئولان محلی دارند، این اولویت ها قابلیت عملیاتی شدن می یابند و در نهایت مردم می توانند نتایج سریع انجام این طرح ها را ببینند.
اسلامی اشاره کرد: در این سفر مقرر است از ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان نطنز بازدید نماییم و همین طور موارد مورد نظر را در جلسه شورای اداری شهرستان بررسی خواهیم کرد.
وی افزود: در جلسه شورای اداری آنچه در پیش بینی ها مطرح شده و یا حتی اگر اولویت بندی درستی نسبت به آن انجام نشده باشد را مورد توجه قرار داده و موارد را جمع بندی خواهیم کرد و در نهایت آنها را به عنوان مصوبات سفر استانی به هیات دولت ارجاع می دهیم تا معاونت اجرائی رییس جمهور موارد را از دستگاهها و مراکز مرتبط پیگیری کند و همین طور در صورت لزوم سازمان برنامه و بودجه برای آنها تصمیم گیری کند.
او در آخر اظهار داشت: امیدوار هستم مردم عزیز و مسئولان بتوانند از نتایج این طرح ها استفاده کنند.1401/03/29
12:53:22
5.0 / 5
51
تگهای خبر: انرژی , صادرات , عملیات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز