سازمان انرژی اتمی از کدام فیلم تقدیر کرد؟

سازمان انرژی اتمی از کدام فیلم تقدیر کرد؟ مراسم تجلیل از عوامل فیلم سینمایی «هناس» در سازمان انرژی اتمی کشور اجرا شد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، مراسم تجلیل از عوامل فیلم سینمایی «هناس» باحضور شهره پیرانی همسر شهید رضایی نژاد، آرمیتا رضایی نژاد فرزند شهید، حسین دارابی کارگردان و محمدرضا شفاه تهیه کننده این اثر در سازمان انرژی اتمی کشور، انجام شد.
در این مراسم محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی کشور ضمن تقدیر از عوامل این فیلم سینمایی برای پرداخت به این موضوع حساس اظهار داشت: ساخت فیلم هایی مانند «هناس» موجب می شود تا زحمات دانشمندان هسته ای که در این سال ها برای ارتقا و سربلندی این بخش مهم و حساس تلاش نموده اند، بهتر و بیشتر دیده شود.
وی اضافه کرد: ساخت و پرداخت به چنین سوژه هایی در قالب فیلم های سینمایی و نمایشی، موجب می شود تا مخاطبان بصورت ملموس تری در جریان زحماتی که در بخش هسته ای کشور کشیده شده و کسانی در این راه به شهادت رسیده اند، قرار بگیرند.
اسلامی با اشاره به این که در ادامه از ساخت آثاری با موضوع شهدای هسته ای حمایت می کنند، بیان کرد: بسیار مایل هستیم که روند ساخت چنین فیلم هایی ادامه داشته باشد تا مردم با زوایای بیشتری از زندگی شهدای هسته ای و صبر و تشویش های خانواده های این شهدا آشنا گردند.
رئیس سازمان انرژی اتمی کشور، در آخر این مراسم از شهره پیرانی همسر شهید رضایی نژاد که در ساخت این اثر همراهی کافی را با عوامل این پروژه داشته و اجازه داده تا اثری با پرداخت به زندگی شخصی او و همسرش ساخته شود، تشکر کرد.
همچنین در این رویداد، فیلم سینمایی «هناس» برای اعضای سازمان انرژی اتمی کشور و خانواده هایشان به نمایش درآمد که در نهایت با استقبال خوب مخاطبانی که با این فیلم سینمایی همذات پنداری کردند، مواجه گردید.
اکران فیلم سینمایی «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه اولین اثر با موضوع پرداخت به زندگی شهید هسته ای، شهید داریوش رضایی نژاد و ترور هولناک وی در مقابل همسر و فرزندش است که در سازمان سینمایی حوزه هنری به تولید رسید و اکنون در سینماهای سراسر کشور درحال اکران است.

1401/04/17
20:06:32
5.0 / 5
172
تگهای خبر: انرژی , تولید , مشاور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز