نماینده مجلس عنوان كرد:

رشد اقتصادی صنعتی و بهبود تراز تجاری کشور در سایه برنامه های تحولی وزارت صمت

رشد اقتصادی صنعتی و بهبود تراز تجاری کشور در سایه برنامه های تحولی وزارت صمت نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس اظهار داشت: برنامه های تحولی وزارت صمت در امتداد پشتیبانی از جریان تولید کشور، اقدامات امیدبخش و موثری بوده است که نتایج آنرا در افزایش رشد اقتصادی صنعتی و بهبود تراز تجاری کشور شاهد می باشیم.


به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «غلامرضا شریعتی» در نشست بررسی مشکلات برخی از واحدهای تولیدی شهرستان بهشهر در محل وزارت صمت، با قدردانی از اقدامات وزارت صنعت، معدن و تجارت در پشتیبانی از جریان تولید کشور، بر ضرورت اجرای سیاست های تنظیم بازار در کنار تکالیف حمایتی از تولید مبتنی بر ظرفیت های قانونی اصرار کرد.
وی با قدردانی از کوشش های معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت صمت برای پیگیری دقیق و جدی مطالبات مردمی نمایندگان مجلس، اشاره کرد: اجرای قوانین پشتیبانی از تولید در کنار سیاست های پشتیبانی از مصرف کنندگان، همچون ضروری ترین و حساس ترین تکالیف و ماموریت های وزارت صمت و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان است.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت صمت نیز در این جلسه با تشریح برنامه های این معاونت در راه پیگیری مطالبات عمومی و مورد دغدغه نمایندگان مجلس، اظهار داشت: همه برنامه های تحولی وزارت صمت در امتداد پشتیبانی، رفع موانع و تحقق جهش تولید با ثبات در کشور است.
«محمدجواد حاجی حسینی» افزود: نقش بی بدیل خانواده بزرگ تولید و تجارت در تحقق رشد اقتصادی و به تبع آن سایر فاکتورهای توسعه ای کشور بر کسی پوشیده نیست و در این جهت دولت مردمی و مجلس انقلابی همه ظرفیت های خودرا با هم افزایی و همددلی به میدان آورده است.
سرپرست سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نیز در این نشست با تشریح فرایندهای نظارتی و حمایتی این سازمان، گفت: دغدغه جدی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، پشتیبانی و رفع موانع جریان تولید کشور با بهره گیری از ظرفیت های قانونی در کنار حفظ حقوق عموم مردم و مصرف کنندگان است.

1401/05/13
13:37:27
5.0 / 5
34
تگهای خبر: تجارت , تولید , حقوق , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز