ساختمان های مجاور تخلیه شدند

تغییر روش عملیات اطفای حریق ساختمان برق خیابان ولی عصر با هدف ریسك كمتر

تغییر روش عملیات اطفای حریق ساختمان برق خیابان ولی عصر با هدف ریسك كمتر خبرگزاری نفت و گاز: تهران - مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران با اشاره به روند عملیات اطفا حریق ساختمان شركت تولید نیروی برق حرارتی در خیابان ولی عصر اظهار داشت: دستور صادره در خصوص تخلیه نیروهای آتش نشان از داخل ساختمان به معنای توقف عملیات اطفا نیست بلكه روش كار تغییر كرده است.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایرنا، مهدی داوری روز سه شنبه در حاشیه عملیات اطفا حریق آتش سوزی ساختمان برق حرارتی در جمع خبرنگاران اضافه كرد: تخلیه نیروهای آتش نشان از ساختمان در جهت تغییر تاكتیك عملیات بود به نحوی كه عملیات اطفا با ریسك كمتر و احتیاط بیشتر همچنان تا مهار كامل حریق ادامه دارد.
وی اظهار نمود: سازه ساختمان فلزی است، ولی برپایه بررسی های انجام شده و اعلام نظر كارشناسان مربوطه مبحث تخریب و یا ریزش ساختمان به هیچ عنوان به صورت تایید شده و قطعی اعلام نشده است.
مدیرعامل آتش نشانی تهران اظهار داشت: حریق اصلی در طبقه منفی 4 ساختمان است و در هیچ یك از طبقات دیگر ساختمان آتش سوزی نداریم.
داوری اضافه كرد: تزریق آب به طبقه منفی 4 انجام شده و ادامه دارد و در طبقه منفی 5 هم تاسیسات ساختمان و یك منبع 20 هزار لیتری آب قرار دارد.
به گفته وی، روند عملیات اطفا حریق همچنان ادامه دارد و امیدواریم در ساعات آینده شاهد موفقیت در جریان مهار كامل آتش باشیم.
داوری خاطرنشان كرد: كم شدن دود و حرارت ناشی از حریق نشانه خوبی برای كشب موفقیت در جریان اجرای عملیات است.
«عملیات امدادی نیروهای آتش نشان برای مهار حریق ساختمان اداری واقع در خیابان ولی عصر(عج) به رغم گذشت حدود 24 ساعت همچنان ادامه دارد؛شهردار تهران كه در محل حاضر شده می گوید ترك خوردگی دیوار مشاهده می گردد و احتمال نشست یا تخریب ساختمان هم امكان دارد».
تهرام 9353**1625
خبرنگار: عاطفه نژادسالاری - انتشار: محسن فتاحی


1396/11/17
15:41:56
5.0 / 5
5133
تگهای خبر: حریق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز