معاون شهردار تهران اعلام كرد

افتتاح فاز اول خط ۷ مترو، تولید جایگاه های كوچك مقیاس گاز

افتتاح فاز اول خط ۷ مترو، تولید جایگاه های كوچك مقیاس گاز خبرگزاری نفت و گاز: معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران از افتتاح مجدد فاز ۱ خط ۷ مترو كه در آبانماه تعطیل شده بود اطلاع داد.به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، محسن پورسیدآقایی ظهر امروز در مراسم كلنگ زنی ساخت ۴۸ جایگاه پمپ بنزین كوچك مقیاس با اشاره به اینكه یكی از اشكالات شهر تهران نبود فضای مناسب برای ساخت جایگاه های پمپ بنزین است، اظهار داشت: در نظر داریم ۱۰۰ جایگاه پمپ بنزین كوچك مقیاس در سطح شهر تهران تولید نماییم كه هم اكنون كلنگ ۴۸ پمپ بنزین آن زده شده است.

وی با اشاره به اینكه این پمپ بنزین ها توسط سرمایه گذاران خصوصی و با حمایت شركت نفت بوجود آمده است، اظهار داشت: تمام تلاش خویش را انجام خواهیم داد تا این مهم موفق شود.

پورسیدآقایی با اشاره به اینكه شهرك های تهران هم می توانند درخواست احداث این پمپ بنزین های كوچك مقیاس را عرضه كنند، اظهار داشت: در صورتی كه زمین پمپ بنزین تامین گردد، شهرداری هر گونه كمك برای ساخت جایگاه سوخت كوچك مقیاس انجام خواهد داد.

معاون حمل و نقل وترافیك شهرداری تهران با اشاره به اینكه برای این پروژه همكاری خوبی میان همه دستگاه ها انجام شد، اظهار داشت: این نشان داده است كه اگر وفاق وجود داشته باشد هر پروژه ای می تواند به خوبی پیش برود.

وی با اشاره به اینكه بطور قطع پیش از آخر شهریور ماه خط ۷ مترو به میدان صنعت می رسد، اظهار داشت: هفته آینده بخش مركزی خط ۷ مترو مجددا افتتاح می گردد و امیدواریم تا آخر شهریور این مهم تكمیل شود.

معاون شهردار تهران با اشاره به اینكه منطقه ۲ بعنوان پایلوت پارك حاشیه ای انتخاب شده است، اظهار داشت: در آینده ای نزدیك مزایده برگزاری سیستم هوشمند پارك حاشیه ای برگزار می گردد و امیدواریم بتوانیم سیستمی مدرن و هوشمند برای پارك حاشیه ای تولید نماییم.

وی با اشاره به اینكه در نظر داریم كه علاوه بر جایگاه های سوخت بنزینی، جایگاه های سوخت كوچك مقیاس گاز هم تولید نماییم، اظهار داشت: در نظر داریم تعدادی جایگاه كوچك مقیاس گاز در سطح شهر تهران تولید نماییم كه در ابتدا در گام اول این جایگاه ها در پایانه های تاكسیرانی احداث می گردد چون كه رانندگان تاكسی وقت زیادی از خویش را صرف ایستادن در جایگاه های گاز می كنند.

به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، در انتها با حضور مسئولان وزارت نفت و شهرداری كلنگ آغاز احداث ۴۸ جایگاه كوچك بنزین در منطقه ۲ به زمین زده شد.
1397/04/06
14:51:17
5.0 / 5
4597
تگهای خبر: بنزین , تولید , سوخت , گاز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز