توزیع سوخت در جایگاههای غرب مازندران عادی شد

توزیع سوخت در جایگاههای غرب مازندران عادی شد خبرگزاری نفت و گاز: نوشهر - كمبود بنزین در جایگاههای عرضه سوخت شهرستان های غرب مازندران از بامداد امروز دوشنبه بر طرف شده و شرائط توزیع این فرآورده نفتی در تمامی جایگاهها به روال عادی برگشته است.


بر اساس گزارش رسمی، از جمعه هفته پیش بیشتر جایگاههای عرضه سوخت منطقه غرب مازندران بخصوص شهرستان های نوشهر و چالوس به دلیل تغییر در مبدا تامین سوخت و هم ترافیك جاده ای در مسیرهای منتهی به استان مازندران دچار كمبود ذخیره و در نهایت تعطیل شدند كه مشكلاتی را برای مسافران و بومیان به دنبال داشت.
صف طویل خودرو مقابل جایگاههای سوخت در چند روز گذشته برای سوختگیری سبب تولید ترافیك شدید در خیابان های درون شهری و جاده ها شده بود.
مدیر روابط عمومی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی غرب مازندران روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت كه با موافقت شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، از شب گذشت تابحال تعداد زیادی تانكر سوخت بعد از بارگیری از استان های اصفهان، فارس، البرز، قزوین و همینطور شهر ساری به شهرستان های غرب مازندران آمدند و سوخت مورد نیاز جایگاهها را تامین كرده اند.
كامبیز حمیدی اضافه كرد: در بازدیدهای میدانی صورت گرفته از جایگاههای سوخت این منطقه هم مشاهده شد كه اغلب این جایگاهها فعال می باشند به نحوی كه می توان ادعا كرد در بعضی از این جایگاه ها بنزین سوپر و یورو 4 هم عرضه می گردد.
وی از شهروندان منطقه خواست به شایعه های انتشار یافته در فضای مجازی توجه نكنند و از رجوع مكرر برای سوحتگیری و همینطور نگهداری بنزین پرهیز كنند.
به دنبال كمبود سوخت در جایگاههای غرب مازندران و تعطیلی برخی از آنها، عده ای در شبكه های اجتماعی مدعی شدند كه این اتفاق به خاطر اعتصاب تانكرداران و گرانی قیمت بنزین رخ داده است.
غرب مازندران 54 جایگاه عرضه سوخت دارد كه در فصل تابستان و به هنگام حضور گردشگران به صورت میانگین حدود یك میلیون و 800 هزار لیتر بنزین در آنها توزیع می گردد ولی در دیگر فصل های سال این میزان 400 هزار لیتر كمتر می گردد.
شركت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس شهرستان های محمود آباد، نور، نوشهر، چالوس، عباس آباد، كلاردشت، تنكابن و رامسر را تحت پوشش خود دارد.
7078 /1602/1654


1397/05/08
22:18:53
5.0 / 5
4679
تگهای خبر: بنزین , پخش , سوخت , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز