معطل شدن برخی مردم البرز در صف های بنزین

معطل شدن برخی مردم البرز در صف های بنزین خبرگزاری نفت و گاز: مدیر شركت پخش فرآورده های نفتی البرز از افزایش 15 درصدی مصرف بنزین در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل اطلاع داد و اظهار داشت: آخر هفته گذشته به علت ازدحام در بعضی جایگاه ها مشكلاتی بوجود آمد اما هم اكنون توزیع بنزین در استان بدون هیچ مشكلی در حال انجام می باشد.


ابراهیم توسلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اضافه كرد: این روزها مصرف بنزین در كشور و استان البرز در اوج است و بنابراین گاه امكان دارد شاهد معطل شدن مردم در صف های بنزین باشیم.
توسلی اضافه كرد: آخر هفته گذشته هم به علت همین ازدحام برخی جایگاه ها دچار مشكلاتی شدند اما هم اكنون توزیع بنزین در استان بدون هیچ مشكل و مورد خاصی در حال انجام می باشد.
وی در پاسخ به اینكه گفته شده برخی جایگاه داران از توزیع سوخت در كرج خودداری كرده اند اظهار داشت: یك جایگاه در كرج به علت مسائلی كه در خرید سوخت داشت با مشكلاتی مواجه گردید اما این مشكل رفع شد؛ عدم توزیع به علت خودداری جایگاه صحت ندارد.
این مسئول اضافه كرد: تمامی پمپ های بنزین در استان به وسیله سامانه شركت توزیع رصد و پایش می گردد و ما به صورت لحظه ای از فعالیت تمام جایگاه ها و تمامی پمپ های آنان اطلاع داریم و اگر پمپی از فعالیت خارج شود متوجه می شویم.
توسلی در مورد ركورد مصرف سوخت در استان البرز هم اعلام نمود: روزهای اخیر مصرف سوخت در استان بیشتر از حد معمول برآورد شد و نسبت به مدت مشابه سال قبل 10 تا 15 درصد افزایش یافت.
وی در پاسخ به اینكه عامل این افزایش غیرمعمول چیست اظهار نمود: شایعاتی كه در مورد سوخت انتشار یافته در این مورد بی تأثیر نبوده است ضمن اینكه این روزها مصرف هم در اوج قرار دارد.
مدیر شركت پخش فرآورده های نفتی البرز خاطرنشان كرد: این افزایش مصرف باآنكه مشكلاتی تولید كرد اما هم اكنون توزیع سوخت در استان بدون هیچ مشكلی در حال انجام می باشد و به مردم سفارش می نماییم به شایعات توجه نكنند.
وی در واكنش به ذخیره سوخت توسط برخی افراد در منازل هم اظهار داشت: نگهداری سوخت استاندارد ایمنی بسیار بالایی می خوهد ازاین رو ذخیره سوخت در منزل در هوای گرم این روزها خطرات زیادی دارد و از مردم خواهش می نماییم از این كار اجتناب كنند چون هیچ مشكلی در توزیع سوخت وجود ندارد و نیازی به این كار نیست.
توسلی در انتها از تعامل خوب اتحادیه نفتكش داران گفت و اظهار نمود: در استان حتی یك مورد مشكل در توزیع نداشته ایم.1397/05/13
13:18:36
5.0 / 5
4728
تگهای خبر: بنزین , پخش , سوخت , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز